Fiskalny terminal płatniczy Posnet Pospay to pierwsze na rynku połączenie kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. Teraz dostępny również w wersji online, dzięki czemu spełnia wymogi techniczne wprowadzone przez ustawodawcę od 1 maja 2019 r. – przesyła dane do Centralnego Repozytorium Kas.

Kasoterminal Pospay to zdecydowanie kompleksowe rozwiązanie dla biznesu w erze urządzeń online i rosnącej popularności transakcji bezgotówkowych.

Dlaczego Pospay Online?

  • Urządzenie 3 w 1
  • Autonomiczne urządzenie fiskalne – może działać w trybie kasowym lub być częścią większego systemu sprzedaży (tryb drukarkowy)
  • Formalności od ręki – wszystkie formalności związane z zakupem urządzenia fiskalnego i obsługą płatności elektronicznych, załatwisz od ręki w jednym miejscu.
  • Dostępny w programie Polska Bezgotówkowa – jeśli wcześniej nie korzystałeś z terminala płatniczego zostaniesz zwolniony z opłaty instalacyjnej oraz kosztów użytkowania terminala płatniczego przez pierwsze 12 miesięcy od zainstalowania.
  • Atrakcyjna cena – nabywasz tylko drukarkę fiskalną, a terminal wynajmujesz. To nie tylko obniża cenę, ale też sprawia, że nie musisz martwić się aktualizacjami systemu czy naprawami.
  • Akceptuje transakcje wszystkimi rodzajami kart płatniczych oraz płatności dokonywane za pomocą aplikacji mobilnych: BLIK, Android Pay, Samsung Pay i Apple Pay.

Urządzenie z pewnością zainteresuje branżę HoReCa, która już od czerwca tego roku musi posiadać urządzenia online oraz wszystkich tych, którzy noszą się z zamiarem kupna urządzenia fiskalnego. Pamiętaj, że warunkiem skorzystania z ulgi na zakup urządzeń fiskalnych (nawet do 700 zł) jest zakup kasy lub drukarki fiskalnej online.

Dowiedź się więcej o urządzeniu.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder