HISTORIA


Jesteśmy częścią Grupy Ekspert, która od 30 lat jest jednym z największych dostawców oprogramowania klasy ERP w Polsce oraz dedykowanych, mobilnych aplikacji. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania informatyczne dla ponad 5 000 klientów z branży produkcyjnej, usługowej i handlowej na terenie całej Polski.

Od 1994 roku jesteśmy wiodącym w Szczecinie i okolicach dostawcą rozwiązań fiskalnych wspomagających prace handlu i usług. Oferowane przez nas urządzenia fiskalne produkowane są przez jednego z największych polskich producentów i liderów w branży – Posnet.

Posiadamy szeroką ofertę kas i drukarek fiskalnych, począwszy od najmniejszych urządzeń mobilnych, poprzez urządzenia dla małych i średnich punktów handlowo-usługowych, a na kompleksowych rozwiązaniach systemowych dla supermarketów kończąc. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe kas i innego sprzętu fiskalnego. W razie potrzeby dojeżdżamy do klientów. 

Zaufało nam setki klientów, wśród których są małe i duże jednostki handlowe z różnych branż, placówki służby medycznej, instytucje użyteczności publicznej oraz apteki, salony fryzjersko-kosmetyczne, warsztaty samochodowe i cała gama drobnych firm, których nie sposób wymienić.

Dzięki różnorodności wyselekcjonowanych produktów nasza oferta jest kompleksowa i dostosowana pod wymagania klientów z różnych branż. Pamiętaj też, że kupując kasę, wiążesz się bezpośrednio z serwisem. Dlatego tak ważne jest, by Twoi serwisanci byli niezawodni i służyli Ci szybką pomocą. Wybierając Ekspert Kasy Fiskalne, masz pewność, że zawsze otrzymasz profesjonalne i szybkie wsparcie naszych serwisantów, którzy w razie potrzeby dojadą do Twojej firmy. 

REFERENCJE


„Wybór drukarki Posnet Thermal X2 Online poprzedzony był wnikliwą analizą. Zależało nam na drukarce, która będzie bezproblemowo integrować się z naszym POSem. Wygodna, poręczna i niezajmująca dużo miejsca. Możemy też zawsze liczyć na wsparcie ze strony Eksperta! Polecamy”.

-Adam Rosołowski. Założyciel kawiarni Alternatywnie.


„Potrzebowałem kasę niewielkich gabarytów, mobilną, a zarazem wytrzymałą i w przystępnej cenie. Kasa Posnet Ergo spełniła te oczekiwania. Działa bez zarzutu, posiada silikonową klawiaturę, która chroni przed zalaniem i zabrudzeniem, a do tego bardzo długo trzyma bateria. Dodatkowo mam fachowe wsparcie ze strony doradców i serwisantów Eksperta, którzy zawsze wszystko doskonale wyjaśnią”.

-Sebastian Czeszewski. Właściciel salonu Oficyna


„Głównym wyznacznikiem w wyborze kasy fiskalnej do mojej kancelarii było znalezienie urządzenia, które będzie ergonomiczne. Kasa Posnet Mobile okazała się być idealnym wyborem, ponieważ jest niewielkich rozmiarów, a jednocześnie posiada rozbudowane funkcje. Dodatkowo okazała się wyjątkowo intuicyjna w obsłudze i nie wymaga ładowania nawet przez kilka dni”.

-Szymon Świdziński. Właściciel Kancelarii Radcy prawnego.


 „Pracujemy na kasie fiskalnej Posnet Ergo. Ogromny plus za intuicyjność obsługi, solidne wykonanie i niewielkie gabaryty. Na tę chwilę nie posiadamy systemu POS więc bardzo często korzystamy z funkcji raportów w oparciu o grupy produktowe. Dzięki temu możemy sprawdzić jakiego rodzaju kawy i ciasta nasi klienci wybierają najczęściej. Świetny kontakt z firmą Ekspert, zawsze bardzo pomocni i na bieżąco z nowymi przepisami”.

  – Katarzyna Szmiłyk, restauracja Kisiel.