Żyjemy obecnie w czasach, gdy bezgotówkowe płatności stały się czymś zupełnie naturalnym. Okres pandemii znacząco zmienił nasz model codziennego funkcjonowania i sprawił, że słowo bezpieczeństwo zaczęło być regularnie odmieniane przez wszystkie możliwe przypadki. Dziś prezentujemy więc urządzenie, które jest swego rodzaju odpowiedzią na wymagania aktualnej rzeczywistości. Czym jest Posnet Pospay Online i dlaczego jego popularność rośnie w zawrotnym tempie? Już tłumaczymy.

W ostatnich kilkunastu tygodniach świat zmienił się nie do poznania. Ulice opustoszały, wiele sklepów zostało zamkniętych, a świat handlu gwałtownie stanął i musiał wziąć głęboki wdech. Ekonomia nie lubi jednak pustki, więc odejście od tradycyjnej formy konsumpcji absolutnie nie oznaczało jej zaprzestania. Zmieniła się jedynie forma dokonywania transakcji. Duża część firm przeniosła działalność do świata online, zwiększyła się liczba dostaw, wzmożony został ruch zamówień z dowozem. 

Wychodząc naprzeciw tej nowej sytuacji, potrzebne jest sprawne, dostosowane do jej okoliczności narzędzie. Posnet Pospay Online to urządzenie, które stanowi odpowiedź na fiskalny aspekt sprzedaży mobilnej. Jeśli zastanawiałeś się, jak bezpiecznie handlować towarami, ewidencjonując swoje działania zgodnie z prawem, ten produkt jest skierowany właśnie do Ciebie. Krótko mówiąc: Posnet Pospay Online to przemyślane rozwiązanie, które integruje mobilną kasę fiskalną oraz terminal płatniczy

To innowacyjne urządzenie łączy się z Internetem za pomocą sieci GSM, co oznacza, że bez problemu można z niego korzystać w dowolnym miejscu. Płatność przebiega bezgotówkowo, a środki trafiają bezpośrednio na konto przedsiębiorcy. Nie trzeba tracić czasu, jeździć do banku czy ryzykować dodatkowym kontaktem międzyludzkim. Posnet Pospay Online jest też oczywiście połączony z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), co czyni go w pełni dostosowanym do najnowszych wymogów. Narodowy Bank Polski informuje o tym, że popularność transakcji bezgotówkowych w kraju od wielu lat stale rośnie. W 2005 r. ich odsetek stanowił zaledwie 2%, w 2018 r. już 43%. Nasi rodacy rzadziej korzystają więc z bankomatów, noszą mniej pieniędzy w portfelach i z coraz większym zdecydowaniem dokonują płatności za pomocą kart czy szybkich przelewów. Nic więc dziwnego, że na rynku pojawia się sprzęt nowej generacji, a takie urządzenia jak Posnet Pospay Online cieszą się dużą popularnością i spotykają się z uznaniem klientów

Co szczególnie ważne podkreślenia, trend ten jest stały, sukcesywny i nic nie wskazuje na to, aby miał się odwrócić. Stopniowe odchodzenie od płatności gotówkowych zostało wprawdzie przyspieszone przez pandemię, ale gdy epidemia wygaśnie, nowe zasady nadal będą obowiązywać. Posnet Pospay Online stanowi kompletne rozwiązanie dla biznesu w erze urządzeń online. Jego fenomen polega na łączeniu w sobie funkcjonalności kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Jeśli więc szukasz wygodymobilności oraz multizadaniowości, ten produkt został stworzony właśnie dla Ciebie.

Terminal Posnet Pospay Online możesz otrzymać w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach, które oferuje Ci to urządzenie? Nasi eksperci służą pomocą i z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder