Przedstawiamy Posnet Pospay Online!

Posnet Pospay Online to urządzenie, które łączy w sobie funkcje kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. Warto wiedzieć, że produkt wygrał prestiżowy konkurs Innowacja Handlu w roku 2019 – co jest niezwykłym osiągnięciem.

kasa fiskalna posnet pospay online

W dzisiejszym artykule opiszemy, dlaczego urządzenie Posnet Pospay Online cieszy się tak dużą popularnością wśród przedsiębiorców i jest doceniane na rynku jako urządzenie do ewidencji sprzedaży oraz przyjmowania płatności. Zapraszamy!

Co warto wiedzieć o marce Posnet?

Marka Posnet powstała w 1993 roku – prawie trzy dekady na rynku świadczą o wysokich standardach zapewnianych przez tego producenta. Wielu ludzi, którzy nie mają nic wspólnego z prowadzeniem sprzedaży detalicznej, zna tą markę właśnie z oznaczeń urządzeń fiskalizujących i terminali płatniczych.

Firma Posnet ma na swoim koncie ponad milion sprzedanych urządzeń. Jest synonimem najwyższej klasy urządzeń, intuicyjnej obsługi, jak również trwałości i niezawodności – właśnie w ten sposób buduje swoją pozycję w czołówce producentów tego typu urządzeń na polskim rynku.

Połączenie z Centralnym Repozytorium Kas

Urządzenie Posnet Pospay Online pozwala osobie obsługującej na bezprzewodowe połączenie z CRK (Centralnym Repozytorium Kas). Może się to odbywać za pomocą sieci WiFi lub sieci komórkowej GSM – za pomocą dołączonej do zestawy karty SIM w ramach abonamentu.

Bardzo atrakcyjne prowizje za płatności zagraniczne

Największą zaletą urządzenia Posnet Pospay Online są bez wątpienia niskie prowizje dla płatności zagranicznych: karty z funkcją DDC mają 0% prowizji, natomiast bez niej i zagraniczne karty – tylko 1%. Wynik ten jest bardzo atrakcyjny na rynku. Zainteresuje więc z pewnością przedsiębiorców obsługujących zagranicznych klientów. Jeśli chodzi o prowizje za płatności kartami krajowymi wynosi ona ok. 0,79%.

Kompleksowa funkcjonalność

Nie bez powodu tu urządzenie wygrało tak prestiżowy konkurs jak Innowacje Handlu. Jako jedne z nielicznych zapewnia tak kompleksową funkcjonalność (kasa, drukarka fiskalna, terminal). A wszystko to mieści się w urządzeniu o bardzo kompaktowych rozmiarach.

kasa fiskalna posnet pospay online

Nowoczesny design, intuicyjna obsługa

Urządzenie Posnet Pospay Online wygląda nowocześnie i niezwykle elegancko, co z pewnością nie umknie uwadze Twoich klientów. Z kolei intuicyjny interfejs sprawia, że nawet osoby niezaznajomione ze współczesną technologią, powinny szybko opanować obsługę urządzenia.

Mobilność i pojemna bateria

Posnet Pospay Online to mobilne urządzenie, które z łatwością zabierzesz ze sobą w każde miejsce. Kompaktowe rozmiary urządzenia (15,2 x 8,02 x 8,15 cm) z pewnością przypadną do gustu osobom, dla których ważna jest poręczność. To też duże ułatwienie dla osób, które świadczą swoje usługi u klientów i tam muszą wystawić paragon.

kasa fiskalna posnet pospay online wymiary


Warto wiedzieć, że Posnet Pospay Online posiada wbudowany moduł Bluetooth, który pozwala np. na połączenie urządzenie z programem sprzedażowym. Z kolei wydajne i pojemne akumulatory litowo-jonowe pozwalają na długą pracę bez konieczności ponownego ładowania urządzenia.

Kto może skorzystać z możliwości, jakie daje Posnet Pospay Online?

Urządzenie Posnet Pospay Online sprawdzi się w szerokim spektrum biznesów. Z jego możliwości mogą skorzystać placówki handlowe, salony fryzjerskie, salony urody, firmy z branży hotelarskiej, mała gastronomia czy innego rodzaju punkty usługowe.

Na urządzenie powinni zwrócić uwagę przedsiębiorcy, którzy obsługują zagranicznych klientów – ze względu na niższe prowizje na zagraniczne karty.

Jakie są koszty związane z zakupem urządzenia Posnet Pospay Online?

Urządzenie Posnet Pospay Online to bez wątpienia świetny stosunek jakości i możliwości do ceny. Jeżeli zdecydujesz się na zakup – cena wynosi jedynie 1699,00 zł netto. Do tego doliczyć trzeba 39 zł netto za dzierżawę terminala Dobra wiadomość dla osób, które podpisują umowę na terminal płatniczy po raz pierwszy – zgodnie z zasadami programu “Polska bezgotówkowa” wtedy 5 pierwszych miesięcy zwolnione jest z tej opłaty 39 zł netto


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder