Kasy fiskalne z elektronicznym lub papierowym zapisem kopii odchodzą powoli do przeszłości. Ustawa z 15 marca 2019 r. jasno zarysowuje kierunek zmian i informuje o tym, że w przeciągu kilku lat niemal wszyscy będziemy korzystać z kas fiskalnych online

Gastronomia w świecie online

1 stycznia 2021 roku to data istotna dla całej branży gastronomicznej i hotelarskiej. To właśnie od tego dnia w życie weszły nowe przepisy, na mocy których przedstawiciele tej grupy przedsiębiorców są zobligowani, aby korzystać z kas online


Mając na uwadze powyższe, należy pamiętać, że usługi związane z wyżywieniem, świadczone przez stacjonarne placówki gastronomiczne, w tym również sezonowo, można było ewidencjonować przy użyciu kas fiskalnych (bez funkcji online) jedynie do 31 grudnia 2020 roku. Od 1 stycznia 2021 r. obowiązują zaktualizowane przepisy, a niezastosowanie się do ich wytycznych może implikować dotkliwymi karami.

JAKĄ KASĘ ONLINE WYBRAĆ?

Odpowiedź na to pytanie jest nieco złożona, ponieważ przy jej udzielaniu, należy wziąć pod uwagę cały szereg czynników. Pomyśl: 

  • Czy działalność jest prowadzona w sposób mobilny, czy stacjonarny
  • Jakie warunki panują w miejscu obsługiwania kasy
  • Korzysta z niej jedynie właściciel czy też używają jej między innymi kelnerzy? 
  • Czy potrzebujesz zintegrować oprogramowanie dla branży gastronomicznej

Odpowiedzi na te przykładowe pytania pozwolą nam trafnie zidentyfikować Twoje potrzeby i pozwolą dobrać idealne urządzenie do ich zaspokojenia. 


URZĄDZENIA ONLINE POLECANE BRANŻY HORECA 


DRUKARKA FISKALNA Thermal XL2/HD ONLINE 

INTEGRACJA Z OPROGRAMOWANIEM DLA GASTRONOMII
Wszystkie poniżej prezentowane drukarki mogą być w prosty sposób, skutecznie zintegrowane z profesjonalnym oprogramowaniem dla gastronomii. 

MECHANIZM DRUKUJĄCY „WRZUĆ I DRUKUJ”
Mechanizm papieru typu „drop-in – wrzuć i drukuj” gwarantuje łatwą obsługę i wydajną pracę.

FAKTURA FISKALNA
Drukuj faktury bezpośrednio z drukarki oraz zapisuj w formacie JPK zgodnie z wymogami rozporządzenia.

DRUKARKA FISKALNA POSNET Thermal XL2 ONLINE
DRUKARKA FISKALNA POSNET Thermal HD ONLINE

DRUKARKA FISKALNA TRIO ONLINE

DRUKARKA FISKALNA POSNET TRIO ONLINE

PROSTA W OBSŁUDZE
Intuicyjna i łatwa w obsłudze. Posiada niezbędne funkcje do prowadzenia sprzedaży.

SOLIDNA
Solidna i wytrzymała drukarka ONLINE w mocnej obudowie. Odporna na wstrząsy. 

MODUŁOWOŚĆ – ŁATWOŚĆ ROZBUDOWY
Możesz od razu zdecydować się na docelowy wariant urządzenia bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełniać jego funkcjonalność.

DRUKARKA FISKALNA TEMO ONLINE

MAŁA I MOBILNA
Poręczna o wyjątkowo małych gabarytach i wadze. Wszędzie ją zmieścisz. 

WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA
Solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów i dbałość o detale to cecha charakterystyczna wszystkich urządzeń Posnet.

WYDAJNY AKUMULATOR
Zastosowanie litowo-jonowego akumulatora o dużej pojemności dodatkowo zabezpieczy urządzenie podczas pracy w terenie.

DRUKARKA FISKALNA POSNET TEMO ONLINE

KASA FISKALNA ERGO ONLINE

KASA FISKALNA POSNET ERGO ONLINE

ODPORNA NA ZACHLAPANIE KLAWIATURA
Konstrukcja urządzenia chroni kasę przed zabrudzeniami i zachlapaniem. 

PARAGON W TRYBIE BLOKOWYM
Cały paragon drukowany jest dopiero po jego zatwierdzeniu. To bardzo wygodne, ponieważ Twój kasjer ma możliwość podglądu i w każdym momencie edycji poszczególnych pozycji paragonu na wyświetlaczu jeszcze przed jego wydrukowaniem.

KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA
Urządzenie posiada interfejsy do komunikacji bezprzewodowej. W zależności od modelu jest to WiFi lub USB.


OPINIE

„Pracujemy na kasie fiskalnej Posnet Ergo. Ogromny plus za intuicyjność obsługi, solidne wykonanie i niewielkie gabaryty. Na tę chwilę nie posiadamy systemu POS więc bardzo często korzystamy z funkcji raportów w oparciu o grupy produktowe.  Dzięki temu możemy sprawdzić jakiego rodzaju kawy i ciasta nasi klienci wybierają najczęściej. Świetny kontakt z firmą Ekspert, zawsze bardzo pomocni i na bieżąco z nowymi przepisami” – Katarzyna Szmiłyk, Kisiel

„Wybór drukarki Posnet Thermal X2 Online poprzedzony był wnikliwą analizą. Zależało nam na drukarce, która będzie bezproblemowo integrować się z naszym POSem. Wygodna, poręczna i niezajmująca dużo miejsca. Możemy też zawsze liczyć na szybkie wsparcie ze strony Eksperta! Polecamy” – Adam, Założyciel kawiarni Alternatywnie


DLACZEGO MY

PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA 

Od 1993 roku jesteśmy wiodącym w Szczecinie i okolicach dostawcą rozwiązań fiskalnych wspomagających prace handlu i usług. Naszymi klientami jest setki klientów, wśród których są duże i średnie jednostki handlowe z różnych branż, placówki służby medycznej, instytucje użyteczności publicznej oraz apteki, salony fryzjersko-kosmetyczne, warsztaty samochodowe i wiele innych. 

WSPÓŁPRACA Z LIDERAMI

Oferowane przez nas urządzenia fiskalne produkowane są przez jednego z największych polskich producentów i liderów w branży – Posnet.

ZAWSZE NA CZASIE Z PRZEPISAMI

Dzięki współpracy z liderem branży fiskalnej jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi przepisami prawa związanymi z branżą fiskalną i jej wymogami. Oferowany przez nas sprzęt jest zawsze zgodny z obowiązującym prawem.  

PODPOWIADAMY I SERWISUJEMY

Dobieramy odpowiednie urządzenie fiskalne w zależności od Twoich potrzeb i branży. Wybierając naszą firmę, masz pewność, że zawsze otrzymasz profesjonalne i szybkie wsparcie naszych serwisantów, którzy w razie potrzeby dojadą do Twojej firmy.

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz nasz poradnik, która kasa fiskalna będzie dla Ciebie odpowiednia. 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder