Kasoterminal to najnowsze urządzenie wchodzące do naszej oferty. Czym jest? Dla kogo będzie pomocne?

Rozwiązania 2w1, czy nawet 3w1, ułatwiają nam na co dzień życie w wielu sytuacjach – szampon z odżywką, proszek i płyn do prania w jednej kapsułce, czy laptop z funkcją tabletu nie dziwią nikogo, a wręcz są pożądane i traktowane jako niemałe ułatwienie, pozwalające zaoszczędzić czas, a często także pieniądze. Czy rozwiązania z życia codziennego można przenieść do biznesu i sprawić, że stanie się on łatwiejszy oraz przyjemniejszy dla przedsiębiorcy? Jasne, że tak! Dziś przedstawiamy jedno z najnowszych rozwiązań w naszej branży, czyli kasoterminal. Urzędzie w sprzedaży będzie dostępne wkrótce, jednak już dziś warto się z nim zapoznać.

Kasoterminal – czym tak naprawdę jest?

Pospay to pierwsze na polskim rynku urządzenie mobilne, łączące w sobie funkcjonalność kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Głównymi modułami wchodzącymi w jego skład są: kasa i drukarka fiskalna, terminal płatniczy oraz dwie aplikacje – sprzedażowa oraz płatnicza. Aplikacja sprzedażowa ma możliwość pracy w dwóch trybach: kasowym – w charakterze samodzielnego urządzenia lub drukarkowym – jako jeden z elementów systemu sprzedaży. Aplikacja płatnicza odpowiedzialna jest natomiast za umożliwienie klientom płatności wszystkimi rodzajami kart (chipowymi, magnetycznymi oraz zbliżeniowymi), a także płatności za pomocą telefonów czy smartwatchy, na przykład za pomocą BLIK, Google Pay, Samsung Pay oraz Apple Pay. W porównaniu do podobnych urządzeń, które już od jakiegoś czasu są dostępnych na rynku, POSPAY wyróżnia estetyka wykonania. Jego nowoczesna forma sprawia, że nie tylko wygląda świetnie w otoczeniu nowoczesnych wnętrz, ale także pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości miejsca.

PosPay – czy to opcja dla wszystkich?

Kasoterminal PosPay to funkcjonalne rozwiązanie, które swoje zastosowanie może znaleźć praktycznie w każdej branży. Cechą, która wyróżnia go na rynku jest między innymi możliwość jego personalizacji, czyli dostosowania do specyfiki branży oraz oferowanych usług lub produktów.

Poza tym Pospay to urządzenie wysoce ergonomiczne. Jego wymiary to jedyne 15,2 x 8,02 x 8,15 cm (dł. x szer. x wys), a waga – niewiele ponad pół kilograma. Kasotermial jest na tyle poręczny i nieduży, że jest w stanie zmieścić się w dłoni.Poza tym wyposażony jest w dwa wytrzymałe i niezależne akumulatory litowo-jonowe – w momencie, kiedy jeden się wyczerpie, drugi przejmuje jego funkcje. Sprawia to, że Pospay może pracować dłużej bez dodatkowego ładowania. Można z niego korzystać praktycznie wszędzie – wystarczy mu dostęp do sieci komórkowej lub WiFi.

Wszystko to sprawia, że Terminal Płatniczy Pospay świetnie sprawdzi się w każdej branży. To znakomity wybór nie tylko dla małych sklepów, punktów handlowych na bazarkach, mobilnych punktów gastronomicznych, salonów kosmetycznych, gabinetów lekarskich czy kancelarii prawnych, ale także niezwykle przydatne urządzenie dla wszystkich tych, których biznes opiera się na pracy z klientem indywidualnym – dla trenerów personalnych, serwisantów czy dostawców. Dodatkowo Pospay odnajdzie się świetnie wszędzie tam, gdzie liczy się tempo i jakość obsługi, a także wysoka mobilność prowadzonej działalności biznesowej Pospay.

Kartą czy gotówką? Czyli zaglądamy do polskiego portfela

Najnowsze dane statystyczne pokazują, że już ponad połowa Polaków preferuje na co dzień płatności kartą, a zaledwie 7 proc. społeczeństwa zawsze nosi przy sobie gotówkę. Jakie wnioski można wyciągnąć z takich wyników? Terminal to dziś pozycja obowiązkowa na liście wyposażenia przedsiębiorstwa. Handlowcy, którzy nie będą wyposażeni w terminali już na starcie odejmują sobie kilka punktów i skazują się na porażkę w walce z konkurencją. Terminal płatniczy to ukłon zarówno w stronę klienta, jak i ułatwienie pracy sprzedawcy. Nie dość, że wpływa częściowo na zautomatyzowanie i przyspieszenie procesu obsługi, to pozwala też na pozbycie się ze słownika sprzedawcy znienawidzonego przez klientów zdania “Przepraszam, nie mam wydać”.

Kasoterminal – przyszłość branży!

Terminal płatniczy PosPay pozwala zapomnieć o plączących się pod ladą kablach czy dużych, zajmujących wiele miejsca kasach. Jest bezprzewodowy, lekki, wytrzymały i co ważne, nowoczesny – wielkością i kształtem bardziej od kasy przypomina smartfon. Dodatkowo jest też dużym ułatwieniem w kwestiach organizacyjnych! Przedsiębiorca nie musi bowiem kupować oddzielnie urządzenia fiskalnego i podpisywać umowy z operatorem płatności bezgotówkowych – dzięki kasoterminalowi wszystkie formalności można załatwić w jednym miejscu!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder