I edycja konferencji „Nowoczesne Biuro Księgowe” za nami. 11 września 2019 pod patronatem Stowarzyszenia dla Księgowych zorganizowaliśmy spotkanie dedykowane dla wszystkich biur księgowych otwartych na konfrontację swojej wiedzy z najnowszymi trendami branżowymi i zmianami w przepisach, które dotyczą bezpośrednio klientów biur. To pierwsza tego typu konferencja w Szczecinie, która od razu spotkała się z dużym zainteresowaniem.

Wydarzenie miało na celu dialog, wymianę doświadczeń oraz budowanie relacji podczas networkingu. Do współpracy zaprosiliśmy naszych partnerów biznesowych. Oprócz Daniela Depy z enova365 i Marzeny Konstantynowicz z Surf4tax swoją obecnością zaszczycił nas Piotr Ślęzak z Posnet. Rozwiał on wszelkie wątpliwości w związku z popularnym, lecz nieco kontrowersyjnym tematem – kasami fiskalnymi online. Dzięki ścisłej współpracy między producentem Posnet, a Głównym Urzędem Miar i Ministerstwem Finansów mógł on przekazać najbardziej aktualne informacje odnośnie obowiązku posiadania kas fiskalnych przed podatników oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania uczestników konferencji. Piotr to jeden z nielicznych wykładowców, którzy z lekkością żongluje pomiędzy technicznymi i teoretycznymi aspektami, a praktyką co przyczyniło się do ożywionych dyskusji i wymianą doświadczeń między uczestnikami.

Pozostała część konferencji poświęcona była wiedzy z zakresu współczesnego podejścia do prowadzenia biura księgowego oraz najczęściej popełnianym błędom, które mogą hamować jego rozwój.

Ze względu na ograniczoną ilość uczestników przy tak ogromnym zainteresowaniu, postanowiliśmy zorganizować II edycję, która odbędzie się na początku przyszłego roku. O szczegółach będziemy informować na bieżąco. 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder