Każdy, kto podjął kiedyś decyzję o rozpoczęciu działalności gastronomicznej, doskonale wie, z jakimi trudnościami trzeba się mierzyć w tej specyficznej branży. Wyzwania pojawiają się w zasadzie codziennie, a dobieranie optymalnych rozwiązań nie zawsze jest banalnie proste. To właśnie w odpowiedzi na to zapotrzebowanie stworzone zostały nowoczesne narzędzia, które wyciągają pomocną dłoń, minimalizują kłopoty i pozwalają ułatwiać nawet te bardziej skomplikowane procesy. Brzmi interesująco, prawda? Serdecznie zapraszamy do lektury artykułu o dedykowanych programach dla gastronomii.

Lista problemów

Na wstępie wskażmy precyzyjnie, o jakich trudnościach w ogóle mówimy. Te będą się naturalnie nieco różnić w zależności od tego, jaki konkretnie rodzaj działalności wykonuje przedsiębiorca. Osoba zarządzająca food truckiem siłą rzeczy nie będzie mierzyła się z identycznymi problemami, jak ma to miejsce w przypadku właściciela pubu, pizzerii czy dużej sieci restauracji. Nie znaczy to jednak, że proponowane przez nas rozwiązania są w którymś przypadku niemożliwe do zastosowania. Programy działają na tyle uniwersalnie, że usprawnią działanie przedsiębiorstwa gastronomicznego, niezależnie od skali jego faktycznego funkcjonowania.

Gdzie zatem może tkwić sedno problemu? Chociażby w kwestiach związanych z zarządzaniem pracownikami, kontrolą stanów magazynowych, rezerwacjami, dzieleniem rozbudowanych rachunków czy współpracą z zewnętrznymi systemami zamówień. Tych elementów jest oczywiście dużo więcej, a właściciel biznesu gastronomicznego w różnych etapach działalności mierzy się z większością z nich. Jak zatem ułatwić sobie życieoszczędzić czas i zadbać o efektywne usprawnienie codziennej pracy lokalu?

Lista korzyści

Dedykowane programy dla gastronomii to precyzyjna odpowiedź na wspomniane powyżej problemy. Stanowią one swego rodzaju systemy zaawansowanych rozwiązań, które umożliwiają skuteczną kontrolę nad poszczególnymi procesami. Poprawienie komunikacji między pracownikami, generowanie kompleksowych analiz oraz raportów, podniesienie jakości obsługi, sprawny obieg dokumentów, oszczędność czasu czy obniżenie kosztów codziennej działalności to przykładowe efekty, jakimi może zaowocować implementacja takiego programu.

Co więcej, programy te zostały stworzone w taki sposób, aby umożliwiać ich integrację z drukarkami fiskalnymi. To połączenie dodatkowo wpływa na efektywność i zapewnia przedsiębiorcom z branży gastronomicznej zestaw unikatowych narzędzi, wspierający codzienne funkcjonowanie ich biznesów. Wszystko to przekłada się bowiem na szybką i bezproblemową obsługę klientów, faktur czy rachunków oraz pozwala gromadzić i na bieżąco raportować różnego rodzaju dane (m.in. dotyczące liczby zamówień, sprzedaży czy aktualnych stanów magazynowych).

Lista rozwiązań

Świadomi istnienia rynkowej potrzeby, wychodzimy do naszych klientów z konkretnymi propozycjami rozwiązań. Jako firma, specjalizująca się w urządzeniach fiskalnych dla branży gastronomicznej, wiemy, że odpowiednio dopasowany program dla gastronomii może być narzędziem, które wydatnie usprawni funkcjonowanie całej działalności i dlatego oferujemy kilka sprawdzonych oprogramowań.

Systemy do zarządzania gastronomią, które oferujemy, są jednymi z najbardziej popularnych i sprawdzonych. Znajdziesz u nas m.in.:

program do gastronomi gopos

GoPOS – innowacyjny, szybki i intuicyjny system sprzedaży stworzony dla potrzeb każdego biznesu. Pozwala on na kompleksowe zarządzanie punktem z poziomu komputera lub dowolnego urządzenia osobistego. Oprogramowanie działa na Android oraz Windows i doskonale sprawdzi się w niemal każdej branży – od gastronomii, przez handel detaliczny po branżę usługową. Sprawdź wszystkie funkcjonalności i postaw na GoPOS u siebie!

program do gastronomi nomee

Nomee – łatwa w obsłudze, przyjazna oraz intuicyjna aplikacja sprzedażowa, która działa na tabletach. Cieszy się zainteresowaniem zarówno osób, które prowadzą małe lokale, jak i tych, które zarządzają sieciami restauracji. System opiera się na działaniu usługi w chmurze i umożliwia dostęp do danych sprzedażowych z dowolnego miejsca i w każdej chwili. To z kolei dostarcza właścicielowi obszernego materiału do analizy i pozwala wyciągać cenne wnioski. Nomee zapewnia także bezpieczeństwo zapisanych danych oraz aktualność oprogramowania. Elastyczne narzędzia sprawiają też, że w dowolnym momencie można redukować lub rozbudowywać system o następne stanowiska sprzedażowe.  

Masz pytania? Zdaj się na ekspertów

Programy dla gastronomii to nie tylko przyszłość branży, ale też jej teraźniejszość. Prowadzisz działalność tego rodzaju i szukasz rozwiązań, które ułatwią Ci życie i usprawnią codzienne funkcjonowanie? Trafiłeś we właściwe miejsce. Zaufaj Ekspertom i zgłoś się do nas. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci podjąć optymalne decyzje. Zadzwoń pod numer 91 43 22 001 lub napisz na kasy@ekspert.biz


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder