Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Dla sklepów internetowych , Drukarki fiskalne online

  POSNET TEMO ONLINE

  Posnet Themo Online to najmniejsze dostępne na rynku urządzenie fiskalne w wersji ONLINE. Bez trudu zmieścisz je w kieszeni lub torbie z laptopem. Możesz używać go w terenie, poza sklepem lub biurem, ponieważ może wydrukować aż 80 000 wierszy paragonu bez potrzeby zewnętrznego zasilania. W razie potrzeby możesz w każdej chwili podłączyć drukarkę do ładowarki samochodowej lub komputera, korzystając z …

 • Dla marketów , Drukarki fiskalne online

  POSNET THERMAL HD ONLINE

  Mamy przyjemność zaprezentować Ci drukarkę do zadań specjalnych – Posnet Thermal HD, która teraz dostępna jest także w wersji ONLINE. Jeśli prowadzisz swoją działalność w miejscu o znacznym natężeniu ruchu, to nasza drukarka została stworzona specjalnie z myślą o takim środowisku. Thermal HD ONLINE charakteryzuje się solidnym mechanizmem drukującym, wyposażonym w ceramiczny obcinacz papieru, co gwarantuje niezawodność oraz najwyższą jakość.

 • Drukarki fiskalne online

  POSNET THERMAL HX ONLINE

  Thermal HX reprezentuje nową generację drukarek fiskalnych, wchodzącą w skład naszej renomowanej linii urządzeń charakteryzujących się niezawodnością i trwałością. Wyposażona w błyskawiczny i solidny mechanizm drukujący SEIKO, ta drukarka zapewnia efektywną obsługę nawet w przypadku dużego przepływu klientów. Co więcej, Thermal HX oferuje możliwość przesyłania paragonów w formie elektronicznej, zwanych e-paragonami, co stanowi dodatkową funkcjonalność tego urządzenia.

 • Dla aptek , Dla hoteli i restauracji

  POSNET THERMAL XL2 ONLINE

  Najpopularniejsza linia drukarek fiskalnych na polskim rynku to Thermal XL, teraz dostępna w wersji ONLINE. To urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzi się w różnych rodzajach działalności. Drukarka jest dostępna z dwoma rodzajami mechanizmu drukującego: 80 mm i 57 mm.

 • Dla firm transportowych , Dla hoteli i restauracji

  POSNET TRIO ONLINE

  Drukarka Posnet Trio ONLINE to urządzenie, które doskonale harmonizuje się z nowoczesnymi tendencjami w przemyśle designu. Otrzymała uznanie Ministra Rozwoju i Finansów oraz została nagrodzona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w konkursie Dobry Wzór 2017. Trio ONLINE wybija się ponad konkurencję. Połączysz ją z tabletem lub smartfonem, a na pewno przyciągniesz uwagę klientów wyjątkowym i nietuzinkowym rozwiązaniem. Wyobraź sobie taką drukarkę …