Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Dla hoteli i restauracji , Dla małych punktów handlowych

  POSNET BINGO MAX ONLINE

  Bingo Max to legendarne rozwiązanie kasowe w zupełnie nowym wydaniu. Zdecydowaliśmy się połączyć niezawodne funkcje znane z poprzednich modeli z innowacyjną formą. Dzięki możliwości rozszerzenia o dodatkowe moduły komunikacyjne, Bingo Max doskonale sprawdza się zarówno w małych, jak i średnich przedsiębiorstwach. To naprawdę wszechstronne narzędzie, które sprosta wszelkim potrzebom biznesowym.

 • Dla aptek , Dla hoteli i restauracji

  POSNET THERMAL XL2 ONLINE

  Najpopularniejsza linia drukarek fiskalnych na polskim rynku to Thermal XL, teraz dostępna w wersji ONLINE. To urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzi się w różnych rodzajach działalności. Drukarka jest dostępna z dwoma rodzajami mechanizmu drukującego: 80 mm i 57 mm.

 • Dla firm transportowych , Dla hoteli i restauracji

  POSNET TRIO ONLINE

  Drukarka Posnet Trio ONLINE to urządzenie, które doskonale harmonizuje się z nowoczesnymi tendencjami w przemyśle designu. Otrzymała uznanie Ministra Rozwoju i Finansów oraz została nagrodzona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w konkursie Dobry Wzór 2017. Trio ONLINE wybija się ponad konkurencję. Połączysz ją z tabletem lub smartfonem, a na pewno przyciągniesz uwagę klientów wyjątkowym i nietuzinkowym rozwiązaniem. Wyobraź sobie taką drukarkę …