Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Dla małych punktów handlowych , Dla marketów

  POSNET NEO ONLINE

  Posnet NEO ONLINE to jedna z najbardziej zaawansowanych kas systemowych dostępnych na rynku. Wyróżnia się doskonałymi właściwościami, które sprawdzają się idealnie w średnich i dużych placówkach handlowych. Użytkownicy tej kasy doceniają przede wszystkim jej multifunkcyjność oraz legendarną odporność na wszelkiego rodzaju wyzwania.

 • Dla marketów , Drukarki fiskalne online

  POSNET THERMAL HD ONLINE

  Mamy przyjemność zaprezentować Ci drukarkę do zadań specjalnych – Posnet Thermal HD, która teraz dostępna jest także w wersji ONLINE. Jeśli prowadzisz swoją działalność w miejscu o znacznym natężeniu ruchu, to nasza drukarka została stworzona specjalnie z myślą o takim środowisku. Thermal HD ONLINE charakteryzuje się solidnym mechanizmem drukującym, wyposażonym w ceramiczny obcinacz papieru, co gwarantuje niezawodność oraz najwyższą jakość.

 • Dla aptek , Dla hoteli i restauracji

  POSNET THERMAL XL2 ONLINE

  Najpopularniejsza linia drukarek fiskalnych na polskim rynku to Thermal XL, teraz dostępna w wersji ONLINE. To urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzi się w różnych rodzajach działalności. Drukarka jest dostępna z dwoma rodzajami mechanizmu drukującego: 80 mm i 57 mm.