W ostatnim czasie rozpoczęliśmy cykl artykułów, w którym poruszyliśmy kwestię zastosowania urządzeń fiskalnych w branży e-commerce. Pisaliśmy już o czytnikach kodów kreskowych oraz drukarkach fiskalnych, dziś natomiast chcielibyśmy zaprosić do materiału, w którym poświęcimy więcej uwagi urządzeniom do obsługi płatności bezgotówkowych. Zainteresowany? Serdecznie zapraszamy do lektury.

Nie jest tajemnicą, że świat online coraz częściej przeplata się z tym rzeczywistym. Przedsiębiorcy, działający na co dzień w Internecie, chętnie korzystają z bardziej tradycyjnych kanałów sprzedaży, regularnie biorąc udział w targachbazarach itd. Jeśli bowiem można prowadzić działalność w sieci, generując jednocześnie zyski także w ten sposób, to dlaczego z takiej okazji nie skorzystać?

Wszystkim przedsiębiorcom, którzy prowadzą e-sklep, ale czasami sprzedają swoje towary również stacjonarnie, możemy polecić nasze urządzenia do transakcji bezgotówkowych. Dlaczego to takie ważne? Na to pytanie odpowiemy, podpierając się konkretnymi statystykami.

WSPARCIE DLA BIZNESU: URZĄDZENIA DO TRANSAKCJI BEZGOTÓWKOWYCH TERMINALE PŁATNICZE


Ponad milion terminali

Ministerstwo Finansów poinformowało niedawno, że w Polsce działa już milion terminali płatniczych. Przy ich pomocy zrealizowano ponad 300 milionów transakcji na łączną kwotę około 16 miliardów złotych. Te liczby robią wrażenie i pokazują, z jaką tendencją mamy obecnie do czynienia. 

Transakcje bezgotówkowe stały się bowiem nieodłączną częścią świata, w którym żyjemy. Wielu z nas coraz częściej łapie się na tym, że nie nosi w portfelu w zasadzie żadnej gotówki, a wszelkiego rodzaju płatności dokonuje za pomocą kartytelefonu komórkowego czy nawet zegarka. Nic więc dziwnego, że przedsiębiorcy musieli dostosować się do tych nowych okoliczności i zdecydowanie wyjść im naprzeciw. W tym pomogła na szczęście technologia.

NetPay – nowość w ofercie

W odpowiedzi na opisane wyżej wymagania, jakie stawia przed właścicielami firm współczesny świat, Ekspert Kasy Fiskalne wychodzi z praktycznym rozwiązaniem. A nawet z dwoma rozwiązaniami. O zaletach naszego kasoterminalu Pospay Online opowiadaliśmy już wiele razy. Innowacyjne narzędzie łączy w sobie funkcjonalność kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego i jest znakomitym wyborem dla wszystkich tych, którzy potrzebują przejść do świata płatności bezgotówkowych.

Teraz natomiast chcielibyśmy przedstawić nowość w naszej ofercie, czyli terminal płatniczy Netpay. To przyjazne i wygodne urządzenie obsługuje płatności bezgotówkowe, samodzielnie łączy się z Centralnym Repozytorium Kas, a także umożliwia sprawne zarządzanie wydrukami. Netpay, dzięki integracji z kasą, niweluje także ewentualne pomyłki, ponieważ nabicie ceny na kasie automatycznie przenosi się na terminal. To wyjątkowe narzędzie posiada również intuicyjny ekran dotykowy (co stanowi absolutną nowość w dziedzinie terminali płatniczych) oraz jest objęte dożywotnią gwarancją i kompleksowym serwisem.

Ekspert radzi

Zastanawiasz się, w jaki sposób rozwinąć swój biznes i umożliwić klientom dokonywanie płatności bezgotówkowych? Trafiłeś z tym pytaniem w odpowiednie miejsce. Nasi specjaliści z przyjemnością udzielą Ci satysfakcjonujących odpowiedzi i pomogą wybrać urządzenie, które idealnie wpisze się w Twoje potrzeby.

Odwiedź nas w siedzibie przy ul. Łukasińskiego 114 w Szczecinie, zadzwoń pod numer 91 43 22 001 lub napisz na adres mailowy kasy@ekspert.biz. Czekamy na kontakt i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder