Końcówka każdego roku to doskonały moment na podsumowania. Dziś planujemy zająć się właśnie tym i dlatego opowiemy Wam o urządzeniach fiskalnych, które na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy cieszyły się największą popularnością wśród naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z TOP 3 Eksperta w roku 2020!

Ekspert w czasach pandemii

Zacząć należy z pewnością od tego, że rok 2020 był kompletnie inny od pozostałych i wywrócił do góry nogami świat, który dotąd znaliśmy. Pandemia koronawirusa w mniejszym lub większym stopniu wpłynęła na życie każdego z nas, a wprowadzane odgórnie obostrzenia czy restrykcje spowodowały istotne zmiany gospodarcze, z których konsekwencjami będziemy się jeszcze mierzyć przez dłuższy czas. To wszystko wpłynęło na to, że cele, które firmy wyznaczały sobie pod koniec ubiegłego roku, okazały się w wielu przypadkach niemożliwe do zrealizowania.

Odnajdując się stopniowo w nowych okolicznościach, mieliśmy jednak okazję na własne oczy przekonać się, w jaki sposób inne przedsiębiorstwa dzielnie stawiają czoła tym niespodziewanym wyzwaniom. Firmy o różnej skali funkcjonowania – od tych najmniejszych, przez średnie, aż do największych – próbowały radzić sobie z problemami. Sytuacja gospodarcza była ciężka, lecz mimo to, napływały do nas nowe zlecenia.

W tym trudnym okresie udało nam się domknąć kilka rozbudowanych i skomplikowanych projektów, nie powstrzymało nas to także przed realizacją cykli poradników, które skierowaliśmy właśnie do użytkowników kas fiskalnych. Na bieżąco informowaliśmy o zmianach w funkcjonowaniu firmy i – mimo ograniczeń – przez cały czas byliśmy dostępni nie tylko poprzez infolinię, ale też w naszym stacjonarnym biurze. Od początku trwania pandemii niezmiennie realizowaliśmy także zlecenia, uwzględniające osobisty dojazd do klientów i wykonywanie usług na miejscu.

PODSUMOWANIE ROKU 2020. TOP 3 NASZYCH URZĄDZEŃ FISKALNYCH


TOP 3 – Urządzenia, które zdominowały rok 2020

Teraz gdy rok 2020 zdecydowanie zmierza ku końcowi, możemy podzielić się wynikami naszych działań. Które urządzenia cieszyły się w tym trudnym okresie największą popularnością? Zapraszamy do krótkiej prezentacji naszego TOP 3.

Posnet Ergo Online – zdecydowany zwycięzca zestawienia i jednocześnie najczęściej kupowana kasa fiskalna. Co wpływa na takie zainteresowanie tym konkretnym modelem urządzenia? Przede wszystkim bardzo atrakcyjny stosunek ceny do jakości. Najpopularniejsza wersja (ta z modułem Wi-Fi) jest już dostępna za około 1500 zł netto. Posnet Ergo Online zapewnia możliwość połączenia z internetem właśnie poprzez Wi-Fi lub za pośrednictwem karty SIM. Kasa posiada duże oraz czytelne wyświetlacze graficzne (dla klienta oraz operatora), jest mobilna i została wyposażona w klawisze skrótu. Ten model posiada także silikonową klawiaturę (zabezpieczającą przed uszkodzeniem, zniszczeniem czy zalaniem) i jest bardzo wszechstronny w zastosowaniu. Posnet Ergo Online bardzo często wybierali klienci, którzy nie mają w swoich punktach dostępu do internetu. Kasa w wersji z wbudowaną i opłaconą na okres 36 miesięcy kartą SIM kosztuje jedynie 1699 zł netto.

POSNET MOBILE – numer dwa naszego zestawienia może poszczycić się mianem najmniejszej kasy na rynku, co dla wielu klientów jest rozwiązaniem wyjątkowo atrakcyjnym. POSNET MOBILE posiada możliwość drobnego spersonalizowania (wybór jednego z dwóch kolorów) i, co bardzo ważne, także udostępnia możliwość połączenia z internetem poprzez Wi-Fi lub za pośrednictwem karty SIM. Ta funkcjonalność sprawia, że urządzenie również jest regularnie wybierane przez tych klientów, którzy nie mają na co dzień dostępu do internetu w swoich punktach lub też prowadzą sprzedaż mobilną. To znacząco ułatwiające życie urządzenie (z wbudowaną i opłaconą na 80 miesięcy kartą SIM) kosztuje 1899 zł netto.

Thermal XL 2 – W niniejszym zestawieniu nie mogło oczywiście zabraknąć także drukarki fiskalnej, która od lat cieszy się ogromną popularnością i jest zdecydowanym liderem w swojej kategorii. Niezawodna, gwarantująca dużą szybkość wydruku i posiadająca system szybkiej wymiany papieru “drop-in”. Nic dziwnego, że Thermal XL 2 nazywa się w branży Mercedesem wśród drukarek fiskalnych w Polsce. Urządzenie zapewnia między innymi różnorodność stosowanych wyświetlaczy:

  •         standardowy – chorągiewka (najczęściej wybierany),
  •         kompaktowy – (wbudowany w bryle drukarki),
  •         wolnostojący – zewnętrzny,
  •         podwieszany – np. zawieszony z tyłu monitora – przodem do klienta.

Drukarkę Thermal XL 2 można nabyć już od 2799 zł netto.

Wejdź w nowy rok z Ekspertem

Rok 2021 rozpoczniemy z nowymi wyzwaniami, ponieważ już 1 stycznia w życie wchodzą kolejne przepisy. To, dlatego planujemy uważnie obserwować kwestię wdrażania kas fiskalnych online w branżach hotelarskiejgastronomicznej i węglowej. Będziemy trzymać rękę na pulsie, jednocześnie kibicując, aby cały świat stopniowo wracał do postpandemicznej normalności

Liczymy, że w roku 2021 zmieni się wiele, ale na pewno nie zmieni się jedno: wciąż będziemy do Waszej dyspozycji, gotowi mierzyć się nawet z najtrudniejszymi pytaniami branżowymi. 

Serdecznie zachęcamy zatem do kontaktu pod numerem telefonu 91 43 22 001 oraz adresem mailowym kasy@ekspert.biz


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder