1 stycznia 2021 roku to ważna data. Właśnie od tego dnia w niektórych sektorach działalności gospodarczej nie ma już możliwości korzystania z kas fiskalnych z elektronicznym lub papierowym zapisem kopii, a ich miejsce zajmują kasy fiskalne online. W gronie tych branż jest między innymi szeroko pojęte hotelarstwo, czyli usługi, związane z krótkotrwałym zakwaterowaniem.

Hotelarstwo w świecie online

Obiekty tego rodzaju mogły korzystać z wcześniej stosowanych urządzeń jedynie do końca 2020 roku. Przekroczenie wyznaczonego terminu mogło skutkować dotkliwymi karami. Warto pamiętać, że konieczność wdrożenia kas online dotyczy nie tylko wielkich ośrodków hotelowych, ale też choćby pensjonatówdomków letniskowychobiektów agroturystycznych, hosteli itd.

JAKĄ KASĘ ONLINE WYBRAĆ?

Już wiesz, że jeżeli prowadzisz działalność, związaną z krótkotrwałym zakwaterowaniem musisz posiadać urządzenie fiskalne online.

Wybór idealnej kasy lub drukarki, precyzyjnie dopasowanej do Twoich potrzeb, nie jest wcale taką prostą rzeczą. 

  • Jak duży obiekt prowadzisz? 
  • Ilu transakcji średnio dokonujesz? 
  • Czy działasz sezonowo? 

Odpowiedzi na te pytania pomogą nam zaproponować Ci odpowiednie rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego biznesu. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z kompleksowego wsparcia ekspertów.

Poniżej prezentujemy kilka najpopularniejszych modeli urządzeń, które znakomicie sprawdzają się w branży hotelarskiej. Zapraszamy do zapoznania się z polecanymi produktami.


URZĄDZENIA ONLINE POLECANE BRANŻY HOTELARSKIEJ
 

POSPAY ONLINE

3 w 1
Pospay Online to unikatowe urządzenie, które łączy w sobie funkcjonalność kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. 

MOBILNOŚĆ
Nie musisz przejmować się dostępem do internetu, ponieważ transmisję danych przez sieć GSM zapewnia Posnet. Dzięki temu Pospay Online może pracować w dowolnym miejscu! To zapewni wysoką jakość obsługi Twoich klientów!

WYTRZYMAŁE BATERIE
Zarówno drukarka, jak i terminal wyposażone są w akumulatory litowo-jonowe. Gdy jeden się wyczerpie, drugi przejmuje jego funkcje. To zapewnia dłuższą pracę urządzenia bez potrzeby ładowania.

KASOTERMINAL POSNET POSPAY ONLINE

KASA FISKALNA ERGO ONLINE

KASA FISKALNA POSNET ERGO ONLINE

NIEWIELKIE GABARYTY 
Możesz ją zmieścić w każdym miejscu, przy czym zawiera szereg wielu ciekawych funkcjonalności. 

ODPORNA NA ZACHLAPANIE KLAWIATURA
Konstrukcja urządzenia chroni kasę przed zabrudzeniami i zachlapaniem. 

PARAGON W TRYBIE BLOKOWYM
Cały paragon drukowany jest dopiero po jego zatwierdzeniu. To bardzo wygodne, ponieważ Twój kasjer ma możliwość podglądu i w każdym momencie edycji poszczególnych pozycji paragonu na wyświetlaczu jeszcze przed jego wydrukowaniem.

KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA
Urządzenie posiada interfejsy do komunikacji bezprzewodowej. W zależności od modelu jest to WiFi lub USB.

DRUKARKA FISKALNA Thermal XL2/HD ONLINE

MECHANIZM DRUKUJĄCY „WRZUĆ I DRUKUJ”
Mechanizm papieru typu „drop-in – wrzuć i drukuj” gwarantuje łatwą obsługę i wydajną pracę.

FAKTURA FISKALNA
Drukuj faktury bezpośrednio z drukarki oraz zapisuj w formacie JPK zgodnie z wymogami rozporządzenia.

DWIE SZEROKOŚCI PAPIERU DO WYBORU
Możesz kupić papier w dwóch szerokościach – 57 lub 80 mm.

DRUKARKA FISKALNA POSNET Thermal XL2 ONLINE
DRUKARKA FISKALNA POSNET Thermal HD ONLINE

FAWAG LITE W WERSJI ONLINE

KASA FISKALNA POSNET FAWAG LITE W WERSJI ONLINE

DOWOLNA WALUTA 
Fawag Lite w wersji online daje możliwość zaprogramowania dowolnej waluty, w jakiej będzie rejestrowana sprzedaż.

INTUICYJNA OBSŁUGA 
Urządzenie jest bardzo intuicyjne, a to przekłada się na brak problemów z jego prawidłową obsługą.

KLAWISZE FUNKCYJNE 
Fawag Lite w wersji online posiada osiem klawiszy funkcyjnych, pozwalających na bezpośredni dostęp do najczęściej wykorzystywanych operacji.


DLACZEGO MY

PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA 

Od 1993 roku jesteśmy wiodącym w Szczecinie i okolicach dostawcą rozwiązań fiskalnych wspomagających prace handlu i usług. Naszymi klientami jest setki klientów, wśród których są duże i średnie jednostki handlowe z różnych branż, placówki służby medycznej, instytucje użyteczności publicznej oraz apteki, salony fryzjersko-kosmetyczne, warsztaty samochodowe i wiele innych. 

WSPÓŁPRACA Z LIDERAMI

Oferowane przez nas urządzenia fiskalne produkowane są przez jednego z największych polskich producentów i liderów w branży – Posnet.

ZAWSZE NA CZASIE Z PRZEPISAMI

Dzięki współpracy z liderem branży fiskalnej jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi przepisami prawa związanymi z branżą fiskalną i jej wymogami. Oferowany przez nas sprzęt jest zawsze zgodny z obowiązującym prawem.  

PODPOWIADAMY I SERWISUJEMY

Dobieramy odpowiednie urządzenie fiskalne w zależności od Twoich potrzeb i branży. Wybierając naszą firmę, masz pewność, że zawsze otrzymasz profesjonalne i szybkie wsparcie naszych serwisantów, którzy w razie potrzeby dojadą do Twojej firmy.

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz nasz poradnik jak kasa fiskalna będzie dla Ciebie odpowiednia. 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder