Branża medyczna to ta, o której na przestrzeni minionego roku było zdecydowanie najgłośniej. Służba zdrowia od kilkunastu miesięcy dzień w dzień walczy z pandemią COVID-19 i skupia niemal całe swoje siły właśnie na tym konkretnym celu. W takich warunkach trudno pamiętać o wszystkim, między innymi o konieczności wymiany dotychczasowej kasy fiskalnej na kasę fiskalną online. Termin graniczny tego obowiązku upływa jednak ostatniego dnia czerwca, więc na wszelki wypadek spieszymy ze stosownym przypomnieniem.

KASY FISKALNE ONLINE DLA LEKARZY


Szansa na 700 złotych ulgi

Przepisy są nieubłagane – od 1 lipca 2021 r. lekarze będą mieć obowiązek korzystania z urządzeń online, stale połączonych z Centralnym Repozytorium Kas. Jeśli ktoś zdąży wymienić dotychczasową kasę w terminie, może liczyć na ulgę nawet do 700 złotych. Na spóźnialskich czekają natomiast dotkliwe kary finansowe. Wprowadzenie do obrotu kasy niespełniającej wymogów przewidzianych dla urządzeń online może łączyć się z grzywną w wysokości 5000 złotych.

Kasa fiskalna online dla lekarza

Szukając odpowiedniej kasy fiskalnej online dla lekarza, trzeba odpowiedzieć na podstawowe pytania: 

  • Jaki jest charakter pracy danej osoby? 
  • Jaką specjalizację praktykuje?
  • Przyjmuje pacjentów stacjonarnie czy regularnie jeździ do nich na wizyty domowe?

Pytań jest oczywiście zdecydowanie więcej, a rzetelne odpowiedzi na każde z nich przybliżają do podjęcia optymalnej decyzji w tym zakresie.

Jeśli lekarz pracuje wyłącznie w swoim gabinecie, nie będzie mu przesadnie zależało na tym, aby kasa fiskalna online była urządzeniem małych rozmiarów, które bez trudu będzie można przenieść. W takiej sytuacji można zainwestować w model, który będzie większy gabarytowo, ale zostanie wyposażony w dodatkowe funkcje

Jeśli natomiast lekarz planuje wizyty domowe u pacjentów i tego przemieszczania się będzie dużo, warto rozważyć niewielkie i łatwe do przenoszenia urządzenie, które będzie wyposażone w solidny akumulator i umożliwi wiele godzin funkcjonowania bez konieczności ładowania.

Kasa fiskalna online – zaufaj Ekspertom

Dobór odpowiedniej kasy fiskalnej online wcale nie jest prosty. Duża liczba urządzeń na rynku sprawia, że ciężko podjąć decyzję, a brak fachowej wiedzy w tym zakresie może skutkować tym, że ostatecznie zakupimy kasę, która nie do końca będzie odpowiadać na nasze faktyczne potrzeby. Jak rozwiązać ten problem i podjąć optymalną decyzję? Oczywiście korzystając z pomocy specjalistów.

Ekspert Kasy Fiskalne to sprawdzony partner, który od wielu lat doradza klientom przy wyborze odpowiednich urządzeń fiskalnych. Członkowie naszego zespołu doskonale orientują się w branży, znają plusy oraz minusy konkretnych modeli i z przyjemnością pomogą Ci podjąć właściwą decyzję w sprawie zakupu nowej kasy fiskalnej online. Czasu do 1 lipca pozostało niewiele, więc nie ma sensu odkładać tego tematu na później. 


Urządzenia, które polecamy dla branży medycznej:

KASA FISKALNA ERGO ONLINE

  • Zapewnia łączność z Centralnym Repozytorium Kas.
  • Daje możliwość drukowania logo i haseł reklamowych na paragonach.
  • Gwarantuje modułowość (możliwość rozbudowania kasy).

KASA FISKALNA MOBILE ONLINE

  • Wygodna i funkcjonalna, w małym rozmiarze.
  • Stała łączność z Centralnym Repozytorium Kas.
  • Automatyczne przypominanie o konieczności wykonania przeglądu. 

Serdecznie zachęcamy do kontaktu w naszej siedzibie przy ul. Łukasińskiego 114 w Szczecinie, pod numerem telefonu 91 43 22 001 lub adresem mailowym kasy@ekspert.biz. Zaufaj fachowcom i wspólnie wybierzmy kasę fiskalną online, która precyzyjnie wpisze się w Twoje potrzeby.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder