Urządzenia fiskalne w świecie Internetu

Branża e-commerce różni się od handlu stacjonarnego w bardzo wielu aspektach. Istnieje jednak kilka elementów wspólnych, precyzyjnie łączących je ze sobą. Jednym z nich są właśnie urządzenia fiskalne, których głównym zadaniem jest kontrolowanie, rejestrowanie oraz – co szczególnie istotne – ułatwianie codziennej pracy.

Jeśli więc prowadzisz sklep internetowy i zdecydowałeś się sprzedawać w sieci, poświęć czas na to, aby dogłębnie zapoznać się z tematem kas oraz drukarek fiskalnych. Tylko wtedy będziesz mógł podjąć świadomą decyzję i wybrać urządzenie, które idealnie wpisze się w Twoje potrzeby.

Jaką kasę lub drukarkę wybrać?

Szukając odpowiedzi na to pytanie, przede wszystkim powinieneś wziąć pod uwagę odpowiednie kryteria, jakie musi spełniać takie urządzenie. Kasa fiskalna dla sklepu internetowego powinna być bowiem intuicyjna w obsłudze, posiadać pojemną bazę towarową oraz dostosowane do wymagań wymiary. Zakres jej funkcjonalności zależy natomiast od Twoich potrzeb i skali prowadzonego biznesu. W niektórych przypadkach w zupełności wystarczy Ci odpowiednio dobrana kasa fiskalna, w innych warto zainteresować się tematem drukarek.

Korzystanie z pełni potencjału tych urządzeń sprawi, że będziesz mógł między innymi monitorowaćsynchronizować oraz zarządzać aktualnymi stanami magazynowymi. System zintegrowany z drukarką umożliwi automatyzację wielu procesów, usprawni logistykę i zwiększy wydajność działalności przedsiębiorstwa, co w konsekwencji powinno się przełożyć na jego większe zyski.

W naszej ofercie proponujemy rozwiązania optymalneprecyzyjnie dostosowane do konkretnych potrzeb i oczekiwań przedsiębiorców. Jeśli więc chcesz dopasować urządzenie do specyfiki branży, w której funkcjonuje Twój sklep internetowy, trafiłeś we właściwe miejsce.


URZĄDZENIA ONLINE POLECANE DLA BRANŻY E-COMMERCE

KASA FISKALNA ERGO ONLINE

  • Zapewnia łączność z Centralnym Repozytorium Kas.
  • Daje możliwość drukowania logo i haseł reklamowych na paragonach.
  • Gwarantuje modułowość (możliwość rozbudowania kasy).
KASA FISKALNA POSNET ERGO ONLINE

DRUKARKA FISKALNA TRIO ONLINE

DRUKARKA FISKALNA POSNET TRIO ONLINE
  • Wygodny uchwyt do podpięcia na urządzenia mobilne.
  • Zapewnia łączność z Centralnym Repozytorium Kas.
  • Gwarantuje modułowość (możliwość rozbudowania kasy).


KASA FISKALNA MOBILE ONLINE

  • Wygodna i funkcjonalna, w małym rozmiarze.
  • Stała łączność z Centralnym Repozytorium Kas.
  • Automatyczne przypominanie o konieczności wykonania przeglądu. 
KASA FISKALNA POSNET MOBILE ONLINE

Pamiętaj, że kupując kasę fiskalną online, można liczyć obecnie aż na 90% ulgi, co oznacza zwrot w kwocie nawet 700 złotych! 


DLACZEGO MY

PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA 

Od 1993 roku jesteśmy wiodącym w Szczecinie i okolicach dostawcą rozwiązań fiskalnych wspomagających prace handlu i usług. Naszymi klientami jest setki klientów, wśród których są duże i średnie jednostki handlowe z różnych branż, placówki służby medycznej, instytucje użyteczności publicznej oraz apteki, salony fryzjersko-kosmetyczne, warsztaty samochodowe i wiele innych. 

WSPÓŁPRACA Z LIDERAMI

Oferowane przez nas urządzenia fiskalne produkowane są przez jednego z największych polskich producentów i liderów w branży – Posnet.

ZAWSZE NA CZASIE Z PRZEPISAMI

Dzięki współpracy z liderem branży fiskalnej jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi przepisami prawa związanymi z branżą fiskalną i jej wymogami. Oferowany przez nas sprzęt jest zawsze zgodny z obowiązującym prawem.  

PODPOWIADAMY I SERWISUJEMY

Dobieramy odpowiednie urządzenie fiskalne w zależności od Twoich potrzeb i branży. Wybierając naszą firmę, masz pewność, że zawsze otrzymasz profesjonalne i szybkie wsparcie naszych serwisantów, którzy w razie potrzeby dojadą do Twojej firmy.

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz nasz poradnik jak kasa fiskalna będzie dla Ciebie odpowiednia.