Prowadzenie biznesu wiąże się z podejmowaniem wielu decyzji. Jedną z pierwszych, a zarazem najważniejszych, jest podjęcie decyzji o zakupie kasy fiskalnej. Najpopularniejszym, bez wątpienia, wyborem jest tradycyjne urządzenie fiskalne, które jest idealnym rozwiązaniem dla każdego rodzaju biznesu. W tym artykule dowiesz się, jakie kasy fiskalne będą najlepsze do pracy w trudnych warunkach.

Obecne urządzenia nie zajmują wcale dużo miejsca, a wciąż zawierają niezbędne funkcje oraz wiele dodatkowych, ułatwiających prowadzenie biznesu. Producenci kas fiskalnych doskonale zdają sobie sprawę z potrzeb przedsiębiorców. Z tą myślą, na rynku można znaleźć wiele urządzeń, które sprawdzą się idealnie do pracy w trudniejszych warunkach.

W wielu miejscach pracy, kasa fiskalna ma jedno, stabilne, nienarażone na zabrudzenia miejsce, toteż użytkowanie jej jest bardzo proste i nie trzeba specjalnie tego urządzenia zabezpieczać. Inaczej jest w przypadku np. warsztatu samochodowego, gdzie istnieje ryzyko ubrudzenia kasy olejem, smarem, przypalenia jej czy też przypadkowego uderzenia.

Do takiego miejsca pracy niezbędny jest zakup solidnej kasy fiskalnej, odpornej na uszkodzenia.

Kasa fiskalna Posnet Ergo posiada wodoszczelną klawiaturę. Dodatkowo, będzie niezawodna w przypadku odłączenia od zewnętrznego źródła energii, ponieważ posiada bardzo wytrzymały akumulator. W trudnych warunkach pracy niełatwo utrzymać porządek – przy tym urządzeniu to będzie bardzo proste. Nie trzeba pilnować paragonów dzięki elektronicznej kopii danych w pamięci chronionej. To maleńkie, bardzo wytrzymałe, w pełni profesjonalne i nowoczesne urządzenie. Możesz podłączyć się z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) za pomocą WiFi lub kabla USB podłączonego do komputera.

KASA FISKALNA POSNET ERGO ONLINE
KASA FISKALNA POSNET MOBILE ONLINE

Posnet Mobile Online jest jeszcze mniejszym urządzeniem niż Posnet Ergo oraz najmniejszym na rynku. Z powodzeniem może być trzymane w kieszeni podczas całego dnia pracy. A zdecydowanym plusem trzymania kasy fiskalnej przy sobie, w torbie czy szufladzie, jest brak możliwości uszkodzenia jej. Można zabrać i trzymać ją dosłownie wszędzie.

Kasa Posnet Bingo Max Online pomimo większych gabarytów niż wyżej wspomniane, jest doskonale przystosowana do pracy nawet w bardzo trudnych warunkach. Posiada wzmocnioną strukturę budowy, wytrzymałą klawiaturę oraz wysokowydajny akumulator. Doskonała do pracy w ciemniejszych pomieszczeniach – ma podświetlany wyświetlacz. Dodatkowo, klawiatura ma silikonową osłonę, zatem trudniej o zabrudzenia.

KASA FISKALNA POSNET BINGO MAX ONLINE

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder