Nowy rok nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nim w życie wejdą przepisy, dotyczące obowiązku korzystania z kas fiskalnych online. Zmiany te, które zaczną obowiązywać właśnie od 1 stycznia 2021 roku, dotkną między innymi gastronomię i hotelarstwo. Myślicie, że mamy w swojej ofercie urządzenie, które może rozwiązać problem wielu przedsiębiorców z tych branż? Bingo! A konkretnie Bingo Max Online.

BINGO MAX ONLINE. LEGENDA W NOWYM WYDANIU

Zmiany w trudnym czasie pandemii

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z aktualnej sytuacji i tego, jak poważne konsekwencje dotknęły podmioty powiązane właśnie z gastronomią czy hotelarstwem. Trwająca od ponad pół roku pandemia koronawirusa storpedowała działanie tych branż i sprawiła, że właściciele lokali i obiektów musieli sobie radzić z problemami na niespotykaną dotąd skalę.

Niezależnie od tych trudnych okoliczności, wejście w życie nowych przepisów staje się faktem, a dotychczasowe urządzenia fiskalne muszą zostać zastąpione kasami online. Zważając na aktualną sytuację, tym bardziej istotne wydaje się to, aby wybór nowego urządzenia był wyborem właściwym. I właśnie taki chcielibyśmy teraz omówić.

Nowość w ofercie

Bingo Max Online to przedstawiciel dobrze znanej i cenionej w środowisku linii kas Bingo. Poprzednie modele przyzwyczaiły już do swojej niezawodnej funkcjonalności, teraz mamy przyjemność zaprezentować te wszystkie atuty w zupełnie nowym wydaniu, precyzyjnie dostosowanym do realiów, w których obecnie żyjemy. 

Bingo Max Online gwarantuje nie tylko możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły komunikacji, ale też oczywiście łączność z Centralnym Repozytorium Kas (za pomocą interfejsów Ethernet, USB, Wi-Fi oraz modemu 3G) czy bezproblemową współpracę z innymi urządzeniami – m.in. wagą, czytnikiem kodów kreskowych, szufladą kasową czy terminalem płatniczym.

Bingo Max Online to także ogromny komfort użytkowaniawygodna i wytrzymała klawiaturaczytelne wyświetlaczeduża baza towarowa (nawet do 30 000 PLU) oraz mechanizm „drop in – wrzuć i drukuj”, który zapewnia łatwość wymiany papieru. 

kasa fiskalna posnet bingo max online wymiana papieru


Szukasz prawdziwych Ekspertów? Bingo!

Komu w pierwszej kolejności polecilibyśmy korzystanie z kasy Bingo Max Online? Głównie małym i średnim przedsiębiorcom oraz niewielkim sklepom handlowo-usługowym. Urządzenie to znakomicie sprawdzi się także w przypadku pensjonatów czy małej gastronomii, a więc tych, których obowiązkowe kasy online będą dotyczyć już od 1 stycznia 2021 roku. A warto jeszcze przypomnieć, że dokonując takiego zakupu, można liczyć na ulgę nawet do 700 złotych!

Wybór optymalnego urządzenia fiskalnego nie jest wyborem prostym. Jeżeli tylko pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości, warto je skonsultować z fachowcami w tej dziedzinie. Nasz doświadczony zespół Ekspertów pozostaje do dyspozycji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 91 43 22 001 lub adresem mailowym kasy@ekspert.biz. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy podjąć najlepsze decyzje


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder