Kasy fiskalne marki Posnet z serii Bingo już od dawna biją rekordy popularności ze względu na swoje wysokie walory techniczne, lecz również wizualne. Posnet Bingo Max Online to nowe wydane tej legendarnej serii. Urządzenie zostało wyposażone w wiele ciekawych rozwiązań. Opisujemy ten model w tym artykule!

kasa fiskalna posnet bingo max online

Kilka słów o marce Posnet

Marka Posnet ma za sobą już prawie 30 lat istnienia – powstała bowiem w 1993 roku. To prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalny producent urządzeń fiskalnych, którą nazwę mogą znać nawet osoby niezaznajomione z tym sektorem. Urządzenia są oznakowane i z dużym prawdopodobieństwem widziałeś je w sklepach lub w punktach usługowych.

Firma deklaruje ponad milion sprzedanych urządzeń. Ma zatem niezwykle ugruntowaną pozycję na polskim rynku. Producent stawia na wysoki standard wykonania, obsługi i fachowe wsparcie, czym buduje sobie zaufanie u polskich przedsiębiorców.

Zalety kasy fiskalnej Bingo Max Online

Bez wątpienia największą (a może po prostu najszybciej rzucającą się w oczy) zaletą tej kasy fiskalnej jest jej niezwykle nowoczesny i elegancki wygląd. Urządzenie dostępne w kolorze czarnym z niezwykle wyraźnym interfejsem i przyciskami po prostu robi wrażenie.

Komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas

Kasa fiskalna Bingo Max Online pozwala na połączenie się z CRK (Centralnym Repozytorium Kas) za pomocą takich interfejsów jak: Ethernet (po kablu), USB czy będące wyposażeniem opcjonalnym WiFi lub modem 3G.

Dzięki szerokim możliwościom w zakresie komunikacji z CRK, kasę fiskalną można swobodnie skonfigurować względem warunków charakterystyki jej eksploatacji wewnątrz przedsiębiorstwa.

kasa fiskalna posnet bingo max online

Wyraźna i trwała klawiatura

Klawisze kasy fiskalnej Bingo Max Online zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia długotrwałe użytkowanie bez żadnych komplikacji. Mechaniczne przyciski gwarantują przyjemne uczucie „konkretnego” kliknięcia z odbiciem, co jest charakterystyczne dla tego typu klawiatur.

Bardzo wyraziste oznaczenia zdecydowanie ułatwiają zapamiętywanie obsługi urządzenia. System zapewnia z kolei możliwość zaprogramowania aż 42 klawiszy skrótów funkcyjnych, dzięki czemu wszelkie prace na tym urządzeniu następują niezwykle sprawnie.

Łatwa wymiana rolek papieru

Wiemy wszyscy, że zmiana rolki papieru może generować niepotrzebne opóźnienia wywołując frustrację wśród oczekujących klientów. Producent Posnet zadbał również o ten obszar. Wymiana papieru, na którym drukowane są paragony, przechodziła możliwie jak najsprawniej. Mechanizm „drop in – wrzuć i drukuj” pozwala na wznowienie pracy w ciągu kilku chwil.

kasa fiskalna posnet bingo max online wymiana rolki papieru

Komfortowe wymiary

Na dużego plusa zasługują również komfortowe wymiary kasy fiskalnej Posnet Bingo Max Online – 249 x 99 x 207 mm. Jest to zdecydowanie urządzenie stacjonarne, jednak zajmuje naprawdę mało miejsca biorąc pod uwagę, jak dużo funkcji oferuje.

Transakcje bezgotówkowe Netpay – z kasą fiskalną Posnet Bingo Max Online to możliwe!

Perfekcyjna współpraca terminala płatniczego Netpay z kasą fiskalną ma unikalną zaletę – urządzenie udostępnia Internet kasie fiskalnej online! Terminal Netpay umożliwia płatności bezgotówkowe zbliżeniowe.

Duża baza towarów (PLU)

Kolejną zaletą kasy fiskalnej Posnet Bingo Max Online jest również duża baza towarów. Wersja standardowa obejmuje 10 000 PLU, natomiast występuje również opcjonalnego rozszerzenia tej wartości na 20 000 lub 30 000 PLU. System jest więc przyjazny budowaniu wielkich baz towarowych.

Dla kogo kasa fiskalna Posnet Bingo Max Online?

Kasa fiskalna Posnet Bingo Max Online sprawdzi się podczas sprzedaży w sklepach stacjonarnych. Jest ona dedykowana małym sklepom i placówkom handlowo-usługowym.

Z możliwości zapewnianych przez tę kasę skorzystają m.in. sklepy spożywcze, małe sklepy warzywne, sklepy przemysłowe, minimarkety, kwiaciarnie, salony fryzjerskie, salony urody, branża hotelarska, restauracje, mała gastronomia, czy wiele punktów usługowych.

Ile kosztuje kasa fiskalna Posnet Bingo Max Online?

Opisywana w tym artykule kasa to idealny stosunek jakości do ceny. Za 1549,00 zł netto otrzymujemy wersję standardową, natomiast za 1649,00 zł wersję z WiFi. Z naszej strony możesz liczyć na fiskalizację, programowanie i szkolenie, które jest już wliczone w cenę urządzenia.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder