Nowoczesny system fiskalizacji znajdujący zastosowanie w wielu branżach staje się definicją bezpieczeństwa i komfortu podczas obsługi klientów. Wybierając kasy fiskalne online, masz pewność, że to krok, który intensywnie usprawni Twój biznes!

5 ZALET KAS FISKALNYCH ONLINE, KTÓRE USPRAWNIĄ TWÓJ BIZNES


1. Zmniejszenie kosztów i ograniczenie zużycia papieru

W wielu przypadkach dla podatników wymiana kasy fiskalnej wiąże się ze sporymi kosztami. Aby to jak najbardziej zminimalizować, wprowadzono nowoczesne urządzenia online, które są nie tylko tańsze na etapie zakupu, ale również w późniejszym utrzymaniu. Dodatkowo przedsiębiorcy mogą skorzystać z atrakcyjnych ulg na zakup kasy fiskalnej online, wynoszących nawet 90% ceny! Nie bez znaczenia dla środowiska jest także ograniczenie zużycia papieru, dzięki przechowywaniu kopii paragonów, raportów i faktur w pamięci wewnętrznej.

2. Płynna współpraca z innymi sprzętami

Innowacyjne kasy fiskalne online to doskonały element, który może łączyć się z innymi urządzeniami będącymi częścią większej infrastruktury. Dobrym tego przykładem jest sprzęt do fiskalizacji połączony z dodatkowymi aplikacjami np. do obsługi restauracji lub kawiarni — nowoczesne systemy ułatwiają zarządzanie zamówieniami, odpowiadają za ich natychmiastowy przesył, a co najważniejsze usprawniają etap rozliczania płatności i drukowania paragonów nawet w przypadku dzielonego rachunku. Kasa fiskalna online połączona z kilkoma terminalami może być sporym ułatwieniem w miejscach zwiększonego ruchu klientów.

3. Cenne raporty i analizy sprzedaży

Jeśli zależy Ci na pozyskiwaniu analiz biznesowych, które mogą dotyczyć np. sprzedaży, cen produktów, a także innych kwestii związanych z finansami warto skorzystać z kasy fiskalnej online w formie solo lub połączonej z dodatkowym oprogramowaniem. Dzięki temu bez problemu otrzymasz szczegółowe analizy interesujących Cię obszarów, a także wprowadzisz ewentualne zmiany urządzeniu w dowolnym momencie.

4. Wygodna forma paragonów

Paragony emitowane przez kasę fiskalną online zależnie od potrzeb klienta mogą być drukowane w formie papierowej lub przekazywane elektronicznie — np. na pocztę e-mail. Takie rozwiązanie znacznie minimalizuje ryzyko utracenia dowodu zakupu, co może być niezbędne podczas zwrotów produktu lub zgłoszenia reklamacji! Dodatkowo raportów dobowych nie trzeba już wykonywać w formie papierowej — wystarczy wariant elektroniczny.

5. Proste i szybkie aktualizacje

Kasy fiskalne online w porównaniu do swoich starszych poprzedników nie wymagają każdorazowego wyłączenia z użytku na czas wgrywania aktualizacji — teraz wszystko przebiega zdalnie! Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie nie tylko dla pracowników lub przedsiębiorcy, ale również dla osób odpowiedzialnych za serwis i zarządzania sprzętem.

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości związane z kasami fiskalnymi online — zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 91 43 22 001 oraz adresem mailowym kasy@ekspert.biz.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder