Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Drukarki etykiet

  HONEYWELL PC42D

  Wyposażona w solidną dwuwarstwową obudowę, łatwą w obsłudze konstrukcję do ładowania papieru oraz funkcję automatycznego centrowania mediów, kompaktowa i elegancka drukarka PC42d gwarantuje użytkownikowi prostotę użytkowania. Ta wydajna i niezawodna drukarka PC42d doskonale sprawdza się w różnych zastosowaniach termicznego druku o niskim lub średnim natężeniu, takich jak elektroniczne listy przewozowe ekspresowe i logistyczne, etykiety laboratoryjne i opaski na nadgarstki, metki …

 • Drukarki etykiet

  HONEYWELL PC42T

  Prosta w instalacji i gotowa do natychmiastowego drukowania, usprawniona drukarka termotransferowa PC42t stanowi ekonomiczny wybór dla nośników o szerokości do 110 mm (4,3 cala). PC42t może obsłużyć większe rolki taśmy, co pozwala na dłuższy okres drukowania przed koniecznością uzupełnienia materiałów, co z kolei przekłada się na zwiększoną wydajność procesów etykietowania.

  Dzięki nowym rozwiązaniom, drukarka Honeywell PC42t umożliwia wykorzystanie szerszego zakresu dostępnych …

 • Drukarki etykiet

  INTERMEC PC23, PC43 I PC43T

  Intuicyjna w instalacji i obsłudze drukarka Intermec PC43t (termotransfer) i PC43d (termiczna) o szerokości 101,6 mm (4 cale), razem z modelem PC23d (2 cale), to idealne rozwiązanie do miejsc o ograniczonej przestrzeni. Zaspokajają potrzeby w branżach takich jak transport, kurierzy, opieka zdrowotna, handel detaliczny, hotelarstwo oraz dla małych i średnich firm.