Promocje
Produkt dnia
Producenci
Ostatnio oglądane
Opcje przeglądania

Jako firma specjalizująca się w urządzeniach fiskalnych dla branży gastronomicznej, postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o dedykowane oprogramowania gastronomiczne. Wiemy, że prowadzenie lokalu wymaga sprawnej obsługi klienta oraz precyzyjnego rozliczania sprzedaży i magazynu. Wszystko to zależy oczywiście od wielkości lokalu i konkretnego rodzaju prowadzenia działalności. Biorąc pod uwagę różnorodność i specyfikę lokali, oferujemy Tobie oprogramowania dla gastronomii, wśród których możesz wybrać najodpowiedniejsze dla Twoich konkretnych potrzeb. Systemy do zarządzania gastronomią, które oferujemy są jednymi z najbardziej popularny i sprawdzonych. Znajdziesz u nas m.in. POSbistro, Adith czy Nomee.

Nasze programy dla gastronomii przeznaczone są dla małych i dużych obiektów gastronomicznych tj. restauracji, kawiarni, pizzerii, pubów, barów, a także dla food trucków.

Co zyskasz z naszymi systemami do gastronomii?

  • usprawnienie pracy personelu
  • obniżenie kosztów
  • sprawny obieg dokumentów
  • podniesienie jakości obsługi gości
  • oszczędność czasu
  • lepszą komunikację pracowników
  • większą kontrolę procesów w lokalu
  • kompleksowe analizy i raporty

 

 

Adith z systemem X2System jest jednym z najpopularniejszych programów dla gastronomii. Działa na ekranach z monitorem dotykowym. Ze względu na swoją modułowość i elastyczność w dostosowaniu może być wykorzystywany w małych placówkach gastronomicznych, jak również w dużych wielooddziałowych firmach gdzie stosowane jest tzw. centralne zarządzanie biznesem.

Modułowa budowa programu X2System gwarantuje pełną integrację i umożliwia elastyczne dopasowanie funkcjonalności programu do potrzeb każdej restauracji. W miarę rozwoju firmy, X2System można rozbudowywać o kolejne elementy. Jedyny program na rynku polskim umożliwiający dokupienie o wiele tańszej licencji okresowej w celu otwarcia restauracji tylko na jeden sezon (np. restauracja plenerowa towarzysząca imprezie sportowej).

 

POSbistro to rewolucyjne oprogramowanie dla gastronomii – w postaci aplikacji na tablet. Dzięki niej możesz zarządzać dowolną wielkością punktem gastronomicznym lub siecią lokali. Cechą wyróżniającą jest praca systemu w chmurze oraz zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie informatycznego wsparcia procesów obsługi klienta.

 

 

Nomee prosta i intuicyjna aplikacja sprzedażowa, działająca na tabletach. Zdobyła zaufanie wielu klientów - od małych kawiarni, po średniej wielkości restauracje czy sieci lokali gastronomicznych. System nomee jako usługa chmurowa pozwala na dostęp do danych sprzedażowych z każdego miejsca w każdej chwili, umożliwiając analizę danych. Jednocześnie gwarantuje aktualność oprogramowania oraz bezpieczeństwo zapisanych danych. Dzięki elastycznym rozwiązaniom w każdej chwili możesz rozbudować system o kolejne stanowiska sprzedażowe lub je redukować.

 

 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl