Kasy Fiskalne Online Szczecin

Czym są kasy fiskalne online?

Kasy fiskalne online to obecnie najgorętszy temat w branży fiskalnej. W związku z tym pojawia się coraz więcej pytań, ale też niestety nieprawdziwych informacji. Podatnicy są często wprowadzani w błąd i kierowani w stronę urządzeń, które ze standardem online w rozumieniu Ustawodawcy nie mają nic wspólnego. Razem z największym producentem urządzeń fiskalnych Posnet chcemy rozwiać Wasze wszelkie wątpliwości i przedstawić najbardziej aktualne informacji oraz odpowiedzieć na najbardziej nurtujące Was pytania!

Kasy Fiskalne Online to nowy typ kas, który będzie obowiązywać w Polsce. Takie kasy będą komunikować się z Centralnym Rejestrem Kas (inaczej Repozytorium) za pomocą internetu. Centralny Rejestr Kas będzie gromadzić szereg danych m. in: raporty dobowe, paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne, zdarzenia a także informacje o dokonanych przeglądach okresowych. 

 

 

 

Sejm przegłosował Ustawę o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy – Prawo o miarach. Ustawa jest niezbędną do wprowadzenia kas fiskalnych online. Ustawa wejdzie w życie 1 maja 2019 r. Zmieniono datę wygaśnięcia homologacji dla kas z kopią papierową – nowy termin to 31 sierpnia 2019 r. Data wygaśnięcia homologacji dla kas z kopią elektroniczną to 31 grudnia 2022 r. Kasę fiskalną online będzie można kupić od 1 maja 2019 r. 

1
Czy mogę jeszcze kupić kasę bez opcji Online i czy przysługuje mi wtedy ulga?

Obecnie, kupując nową kasę fiskalną, aby uzyskać ulgę musi być ona kasą online. 

2
Kiedy mogę kupić kasę online?

Jest już możliwy zakup kas fiskalnych online. Naszą ofertę znajdziesz tutaj.

3
Kasy online - kto i kiedy zostanie objęty obowiązkiem jej posiadania?
  • Właściciele wulkanizacji (naprawa i wymiana opon, bieżnikowanie, regenerowanie), osoby oferujące usługi motoryzacyjne (naprawa pojazdów silnikowych i motorowerów) i dokonujące sprzedaży paliw (benzyny silnikowej, oleju napędowego i gazu) będą zmuszeni wprowadzić kasy online najwcześniej, bo w terminie od 1 stycznia 2020 roku.
  • Nieco później, bo od 1 lipca 2020, kasy fiskalne online wprowadzi branża gastronomiczna, branża hotelarska i podmioty oferujące sprzedaż węgla, brykietu i podobnych paliw stałych wytwarzanych z węgla, węgla brunatnego, koksu i półkoksu przeznaczonych do celów opałowych.

 

Poznaj ofertę urządzeń fiskalnych, które będą ONLINE!

Oto konkretna oferta na kasy i drukarki, które będą dostępne w wersji online. W oczekiwaniu na zatwierdzenie homologacji przez GUM prezentujemy ofertę urządzeń fiskalnych, które jako pierwsze będą dostosowane jako online.

Włącz online w swoim biznesie!
Zadaj pytanie Ekspertowi

Masz pytanie dotyczące kas fiskalnych Online. Zadaj je naszemu Ekspertowi:

Renata Sikora
Wiadomość proszę przesłać na adres
e-mail: renata.sikora@ekspert.biz

Możesz się też skontaktować pod numerem:

91 43 22 001


Przemysław Wróbel
Wiadomość proszę przesłać na adres
e-mail: przemyslaw.wrobel@ekspert.biz

Możesz się też skontaktować pod numerem:

501 590 499
 
 
 
 
 
 
 

* Ekspert kasy fiskalne szczecin

* Kasy fiskalne online szczecin

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl