Opcje przeglądania

Drukarka etykiet to nieocenione narzędzie pracy w każdym przedsiębiorstwie handlowych i usługowym. Dzięki niej przedsiębiorcy mogą szybko i łatwo drukować różnego rodzaju etykiety, za pomocą których mogą czytelnie oznakować przedmioty. Chcąc oferować najwyższą jakość i jednocześnie umożliwić dużą swobodę w drukowaniu, dostarczamy drukarki etykiet firmy Intermec oraz Zebra, które są światowym liderem w technologii kodów kreskowych. Zebra Technologies oferuje swoje urządzenia na wszystkich kontynentach w ponad 20 krajach.

W naszej ofercie znajdują się drukarki:

Biurowe - służą do wydruku niewielkiej ilości materiałów. Bardzo dobrze sprawdzają się do druku opasek identyfikacyjnych dla pacjentów, etykiet cenowych w sklepie, etykiet wysyłkowych i na opakowania, etykiet na materiały dowodowe i środki trwałe itd.

Przenośne - Zapewnią Twojej firmie znaczną swobodę pracy mobilnej. Ich największą korzyścią jest zwiększenie wydajności pracowników i eliminacja błędów czynnika ludzkiego. Ponadto dzięki nim możesz drukować na żądanie w dowolnym miejscu i czasie. Pozwalają drukować etykiety z kodami kreskowymi, czy też bilety lub paragony. Dzięki przenośnym drukarkom możesz zwiększyć efektywność procesów przyjmowania towarów oraz wysyłki, oznaczania na półkach cen i nazw produktów, przetwarzania płatności oraz pracy w terenie.

Półprzemysłowe i przemysłowe - pozwalają na wydruk dużych ilości etykiet ze względu na większą wytrzymałość mechanizmów drukujących. Za ich pomocą możesz drukować na przeróżnych typach podłożach np.: samoprzylepnych papierowych bądź foliowych, materiałach tekstylnych, poliestrach, plastiku i innych.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl