Posnet Thermal HD

Dostępność: duża ilość
Cena: 2 999,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Posnet
Kod produktu: K0201-0214-266

Opis

Urządzenia z linii Thermal to jedne z najbardziej popularnych drukarek fiskalnych na polskim rynku. Dodatkowo charakteryzują się m.in:

  • Nowoczesnym designem
  • Wytrzymałością
  • Wygodną i nowoczesną klawiature dotykową
  • Wbudowaną funkcją wydruku faktury VAT
  • Kompatybilnością ze skanerami i szufladą

Posnet Thermal HD to urządzenie dedykowane do punktów sprzedaży o dużym natężeniu ruchu.

Funkcje marketingowe

Drukarka została wyposażona w funkcje marketingowe, które idealnie odpowiadają oczekiwaniom handlowców. W nagłówku i stopce paragonu możemy drukować dowolną czarno-białą grafikę, może to być logo sklepu, ale również reklama lub grafika okolicznościowa. Nowością jest również możliwość druku kodu 2D, który umieszczamy w stopce paragonu, faktury lub innym dowolnym miejscu na wydruku niefiskalnym. Obsługiwane standardy kodów 2D: QR Code, Aztec, Data Matrix, PDF 417.

Różne wersje wyświetlacza

Drukarka fiskalna Posnet Thermal może być wyposażona w jedną z dwóch wersji wyświetlacza:,

standardowym LCD 4x20 znaków,

wolnostojącym LCD 4x20 znaków,

Istnieje możliwość przedłużenia ramienia wyświetlacza, aby uczynić go bardziej widocznym dla klientów.

Mechanizm drukujący

Mechanizm drukujący charakteryzuje się długą żywotnością do 150 km. Posiada ceramiczny obcinacz papieru i pozwala na wydruk z prędkością do 47 linii/s, a wrzutowy system drop in zapewnia wymianę papieru w kilka sekund.

Drukarka obsługuje rolkę o długości 100m oraz dwie szerokości papieru:

  • 80 mm
  • 57mm (po założeniu przystawki).

Drukarka może pracować w trzech trybach wydruku:

  • 56 znaków / 80mm,
  • 40 znaków/80mm
  • 40znaków/57mm.

Drukarka wyposażona jest ponadto w czujnik bliskości końca papieru. Pomarańczowa dioda informuje o zbliżającym się końcu rolki. Istnieje możliwość regulacji czujnika.

Generuj dowolne wydruki niefiskalne

56 znaków w wierszu, możliwości formatowania czcionek oraz szeroki wybór formatek, w tym m.in. potwierdzenia płatności kartą, raporty, wydruki do systemów lojalnościowych, bony rabatowe, doładowania GSM, pozwalają generować dowolne wydruki niefiskalne, dopasowane do potrzeb klienta.

Ethernet i porty komunikacyjne

Komunikacja przez Ethernet z równoczesną obsługą kilku usług na różnych portach TCP umożliwia jednoczesną pracę z systemem sprzedażowym, odczyt kopii elektronicznej i komunikację z systemem videomonitoringu. Ponadto funkcja tunelowania portów COM umożliwia bezpośrednie podłączenie do drukarki dodatkowych urządzeń - skanera kodów kreskowych, drukarki paragonowej, dodatkowego wyświetlacza itp. Thermal HD ma również 2 porty RS232 oraz 1 port USB.

Kompatybilność z większością szuflad

Konfigurowane napięcie sterowania szufladą pozwala na współpracę z szufladami z różnymi interfejsami napięciowymi: 6V, 12V, 18V, oraz 24V. Dzięki temu, drukarka współpracuje z większością szuflad dostępnych na rynku – również starszymi modelami.

Przeczytaj nasze porady:

Kasa czy drukarka fiskalna?

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl