Producenci

Monitor dotykowy Elo 2494L

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Opis

23,8" - 4 technol. dotyk - ekran 16:9

Monitor do zabudowy z serii 90 o panoramicznych proporcjach obrazu (1093L / 1593L / 2094L / 2293L / 2294L / 2494L / 2794L)
Urządzenia z tej serii przeznaczone są do pracy ciągłej i spełniają wymogi środowiska przemysłowego (klasa "light-industry"). Parametry pracy zostały dobrane pod kątem jak najdłuższej żywotności i jak największej odporności monitorów na trudne warunki pracy. Panoramiczne proporcje obrazu umożliwiają wyświetlanie większej ilości treści na ekranie. Chassis monitorów zoptymalizowano pod kątem kinetyki cieplnej.

Monitor dostosowany jest do zabudowy typu front-mount oraz rack-mount (w połączeniu z opcjonalną ramką montażową) lub rear-mount za pośrednictwem wsporników bocznych (para wsporników dostarczana jest w komplecie z monitorem).
Model 2494L dostępny jest z czterema rodzajami ekranu dotykowego:

  • Projected Capacitive który jednocześnie obsługuje 10 punktów dotyku, jest odporny na zużycie i nie reaguje na zabrudzenia lub zalania ekranu,
  • IntelliTouch obsługujący 1 punkt dotyku, który jest odporny na zużycie.
  • IntelliTouch plus obsługujący 2 punkty dotyku, który również jest odporny na zużycie
  • iTouch obsługujący 1 punkt dotyku, który jest odporny na zużycie i nie posiada odstających elementów obudowy wokół obszaru roboczego (zero-bezel).

Wszystkie monitory dotykowe Elo dedykowane do zabudowy produkowane są w długoterminowych cyklach produkcyjnych. Ewentualne zmiany w obrębie modelu (jak zapewnia Producent) wprowadzane są bez utraty funkcjonalności lub zmiany kształtu obudowy. Wszystkie produkty Elo posiadają ważną certyfikację honorowaną na obszarze Unii Europejskiej.

Typowe zastosowania: punkty informacyjne (POI), rozwiązania samoobsługowe, rozrywka, panele sterujące HMI,

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl