Monitor dotykowy Elo 1739L

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Opis

17" - 4 technol.dotyk - ekran 5:4

Jeden z czterech bliźniaczych modeli monitorów (1537L/1739L/1937L/1939L).
Wszystkie urządzenia z tej grupy zaprojektowane są zgodnie z wymogami środowiska przemysłowego (klasa "light-industry"). Parametry pracy zostały dobrane pod kątem jak najdłuższej żywotności i jak największej odporności monitorów na trudne warunki pracy. Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz 17" o klasycznych proporcjach obrazu (5:4) co ułatwia implementację monitora w starszych systemach informatycznych bez konieczności modyfikacji układu treści ekranowej.Chassis wszystkich modeli z tej serii zoptymalizowano pod kątem kinetyki cieplnej.

Monitor dostosowany jest do zabudowy typu front-mount (w połączeniu z opcjonalną ramką montażową) lub rear-mount za pośrednictwem wsporników bocznych.
Monitor dotykowy Elo 1739L dostępny jest z ekranami dotykowymi: AccuTouchIntelliTouch, SecureTouch, CarrollTouch co gwarantuje szeroki zakres zastosowań tego modelu.

Wszystkie monitory dotykowe Elo dedykowane do zabudowy produkowane są w długoterminowych cyklach produkcyjnych. Ewentualne zmiany w obrębie modelu (jak zapewnia Producent) wprowadzane są bez utraty funkcjonalności lub zmiany kształtu obudowy. Wszystkie produkty Elo posiadają ważną certyfikację honorowaną na obszarze Unii Europejskiej.
Typowe zastosowania: panele sterujące HMI, rozwiązania samoobsługowe

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl