Producenci

Kolektor danych Honeywell Dolphin 70e

Opis

Kolektor danych Honeywell Dolphin® 70e Black jest nowoczesnym asystentem wyposażonym w wielofunkcyjny system gromadzenia danych. Kolektor zamknięty jest w ergonomicznej i wytrzymałej obudowie, a waga całego urządzenia wraz z baterią nie przekracza 240 gram.

Dolphin 70e 2 (oryginał)

 

Dolphin 70e posiada duży, nowoczesny, czytelny i odporny na zarysowania wyświetlacz o przekątnej 4,3 cala i rozdzielczości WVGA (480x800). Przystosowany jest do pracy na zewnątrz pomieszczeń (duża jasność ekranu). We wnętrzu urządzenia znajduje się moduł radiowy zapewniający zintegrowaną komunikację bezprzewodową GSM (standard HSPA+), bezprzewodową komunikację WiFi i Bluetooth (v.2.1 +EDR). Wbudowany skaner kodów kreskowych Imager 6.0 sprawnie i szybko odczytuje kody 1D i złożone kody 2D. Specjalnie zaprojektowana obudowa umożliwia pełną obsługę urządzenia jedną ręką, jesttakże odporna na pył, wodę i upadki.

 

Dolphin 70e znajduje zastosowanie przy pracach wewnątrz budynków (magazyny, produkcja), jak również w terenie (dostawa przesyłek, sprzedaż mobilna, odczyt inkasencki). Dolphin 70e wyposażony jest w system Microsoft Windows Embedded Handheld 6.5 lub Google Android 4.0

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl