Honeywell Voyager 1602G

Opis

Wygodny skaner Honeywell Voyager 1602g zapewnia wysoką wydajność pracy, a dodatkowo ma elegancki wygląd - razem z tabletem stworzy doskonały zestaw do skanowania. Mobilność to właśnie kluczowa cecha tego czytnika. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i bezprzewodowej komunikacji zapewnia swobodę użytkowania. Posiada też bardzo wytrzymały akumulator, który zapewnia prace nawet do 12 godzin, przez co Twoi pracownicy będa dużo bardziej efektwyniejsi w obsłudze klienta.

Honeywell Voyager 1602g umożliwia wielokierunkowy odczyt kodów 1D i 2D oraz kodów z wyświetlaczy urządzeń mobilnych i ekranów LCD, co czyni go idealnym rozwiązaniem do odczytu kuponów czy biletów elektronicznych i obsługi programów lojalnościowych.

Voyager 1602g doskonale sprawdza się w punktach sprzedaży - zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych, przy pracach inwentaryzacyjnych czy w lekkich zastosowaniach magazynowych.

Dostępne wersje:

Voyager 1602g 1D - odczyt kodów 1D

Voyager 1602g 2D - odczyt kodów 1D, PDF417, 2D

Najważniejsze funkcje i korzyści

  • Wielokierunkowy odczyt kodów 1D i 2D - urządzenie poradzi sobie również ze złą jakością kodów kreskowych
  • Odczyt kodów z wyświetlaczy urządzeń mobilnych i ekranów LCD - większa wygoda i mobilność dla pracowników
  • 12 godzin pracy (ok. 2250 skanów) po pełnym naładowaniu akumulatora - wydajniejsza praca pracowników
  • Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth (radio v. 2.1) o zasięgu operacyjnym 10m współpraca z tradycyjnymi komputerami oraz urządzeniami przenośnymi z systemami: Android, Apple iOS, Windows Mobile
  • Ergonomiczna i kompaktowa obudowa - zmieści się do każdej kieszeni

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl