Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zmieniamy się dla Ciebie

Podążając za najnowszymi trendami podjęliśmy decyzję o zastąpieniu swojej dotychczasowej strony internetowej ekspertkasyfiskalne.pl nowoczesnym sklepem internetowym.

Nowa odsłona ekspertkasyfiskalne.pl ma odświeżony i bardziej czytelny układ informacji dotyczących wszystkich oferowanym przez Eksperta produktów i usług. Obecnie na stronie można doczytać wszystkie szczegółowe informacje o naszej firmie i ofercie oraz bezpośrednio dokonać zamówienia online wybranych produktów.

Obecna strona jest także zoptymalizowana pod kątem wyświetlania się na smartfonach czy tabletach co niewątpliwe stanowi dobrą wiadomość dla miłośników mobilnych technologii ;)

Kończymy z papierkową robotą

Informujemy, że Posnet Polska SA podjął decyzję o nie kontynuowaniu produkcji as fiskalnych z kopią papierową. Tym samym wchodzimy całkowicie do e-ligi i przestajemy produkować kasy Mobile EU oraz Bingo EU.  W ofercie Posnet dostępne są ostatnie egzemplarze tych modeli. 

Trio - drukarka nowych możliwości

Pierwsze egzemplarze niezwykle eleganckiej i funkcjonalnej drukarki Trio już dostępne.

Drukarka Trio daje nowe możliwości w przystępnej cenie, dzięki którym możesz stworzyć swój nowoczesny i kompaktowy system POS. Idealnie nadaje się również do branży gastronomicznej.Jest pierwszą drukarką fiskalną, która po zamocowaniu tabletu daje możliwość stworzenia nowoczesnego i kompaktowego systemu POS. Wzbogacona o funkcje biletowe jest też doskonałym rozwiązaniem do stacjonarnej sprzedaży biletów.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl