Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Oficjalna premiera kasoterminala Posnet Pospay

Kasoterminal Posnet Pospay doczekał się swojej hucznej premiery podczas konferencji prasowej organizowanej wspólnie z eService! To wyjątkowe i pierwsze na rynku mobilne urządzenie, które łączy w sobie funkcje kasy,drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Koniec z osobnymi urządzeniami teraz masz wszystko pod ręką, w jednym wygodnym urządzeniu. 

 

czytaj całość »
Posnet Thermal XL2 już w sprzedaży

Po 20 latach niesłabnącego zainteresowania popularną drukarką fiskalną producenta Posnet nadszedł czas na premierę nowej odsłony! Posnet Thermal XL2 to najmniejsza, stacjonarna drukarka fiskalna na naszym rynku. Niech Was nie zmyli jednak jej wielkość. Funkcjonalnościami nie ustępuję swoim konkurentkom!

Więcej informacji technicznych tutaj. 

 

Zmieniamy się dla Ciebie

Podążając za najnowszymi trendami podjęliśmy decyzję o zastąpieniu swojej dotychczasowej strony internetowej ekspertkasyfiskalne.pl nowoczesnym sklepem internetowym.

Nowa odsłona ekspertkasyfiskalne.pl ma odświeżony i bardziej czytelny układ informacji dotyczących wszystkich oferowanym przez Eksperta produktów i usług. Obecnie na stronie można doczytać wszystkie szczegółowe informacje o naszej firmie i ofercie oraz bezpośrednio dokonać zamówienia online wybranych produktów.

Obecna strona jest także zoptymalizowana pod kątem wyświetlania się na smartfonach czy tabletach co niewątpliwe stanowi dobrą wiadomość dla miłośników mobilnych technologii ;)

Kończymy z papierkową robotą

Informujemy, że Posnet Polska SA podjął decyzję o nie kontynuowaniu produkcji as fiskalnych z kopią papierową. Tym samym wchodzimy całkowicie do e-ligi i przestajemy produkować kasy Mobile EU oraz Bingo EU.  W ofercie Posnet dostępne są ostatnie egzemplarze tych modeli. 

Trio - drukarka nowych możliwości

Pierwsze egzemplarze niezwykle eleganckiej i funkcjonalnej drukarki Trio już dostępne.

Drukarka Trio daje nowe możliwości w przystępnej cenie, dzięki którym możesz stworzyć swój nowoczesny i kompaktowy system POS. Idealnie nadaje się również do branży gastronomicznej.Jest pierwszą drukarką fiskalną, która po zamocowaniu tabletu daje możliwość stworzenia nowoczesnego i kompaktowego systemu POS. Wzbogacona o funkcje biletowe jest też doskonałym rozwiązaniem do stacjonarnej sprzedaży biletów.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl