Nagrody i wyróżnienia
Szczecin Business Awards

Nagroda Szczecin Business Awards przyznawana jest dla wyróżniających się przedsiębiorstw z regionu Zachodniopomorskiego w 11 różnych kategoriach. W kategorii IT niezależne Jury jednogłośnie przyznało nagrodę Ekspertowi. To ogromne nobilitacja, ponieważ Kapituła nagradzała przedsiębiorstwa wyróżniające się m.in. strategią, innowacyjnością, referencjami oraz sukcesami biznesowymi. Tym samym Ekspert znalazł się w gronie najbardziej wartościowych firm naszego regionu.

Gazele biznesu 2015

Kolejny rok z rzędu Ekspert został nagrodzony prestiżową nagrodą Gazele Biznesu. W XVI edycji firma zajęła 14 miejsce w województwie zachodniopomorskim i 667 miejsce na 4 300 firm w Polsce. Kolejna nominacja do tego prestiżowego rankingu podkreśla bardzo dobrą kondycję finansową naszej firmy i stanowi potwierdzenie znakomitej współpracy z klientami, bez której nasz sukces byłby niemożliwy.

Gazele biznesu 2014

10 lutego 2015 na uroczystej gali w hotelu Radisson Blu Ekspert otrzymał wyróżnienie w XV edycji prestiżowego rankingu Gazel Biznesu przyznawane przez redakcję Pulsu Biznesu. Dzięki 172% wzrostu przychodów Ekspert zajął w nim wysokie 12 miejsca na 87 firm z naszego regionu oraz przyzwoite 667 miejsce na 4304 firm w ogólnopolskim rankingu Gazel Biznesu. Głównym kryterium było osiągnięcie przychodów na poziome 3 mln złotych. Firmy muszą też być wolne od wszelkich obciążeń wpływających na ich reputację. Nagroda stanowi potwierdzenie o stabilności i skuteczności Eksperta jako partnera, z którym warto współpracować i potwierdza wysokie standardy świadczonych usług.

Certyfikat Rzetelnej Firmy

Certyfikat Rzetelna Firma to wyróżnienie przyznawane firmom, przez Krajowy Rejestr Długów. Ma on na celu uhonorowanie przedsiębiorstwa, które codziennie, w każdej sytuacji, funkcjonują według etycznych zasad prowadzania biznesu i nie posiadają nieuregulowanych zobowiązań. Ekspert Systemy Informatyczne uczestniczy w programie od 9 września 2009r. Otrzymany certyfikat jest gwarantem zaufania rzetelności i dobrej współpracy z firmą Ekspert.

Honeywell Performence Partner Program silver level

W 2015 międzynarodowy gigant przemysłowy Honeywell przyznał Ekspertowi status srebrnego partnera. Wyróżnienie przyznano za wysoką sprzedaż kolektorów danych oraz za spełnienie oczekiwań klientów związanych z wysoką jakością oferowanych usług. Certyfikat jest zwieńczeniem długoletniej współpracy z amerykańskim producentem.

Diamenty Forbesa 2012

W 2012 roku Ekspert Systemy Informatyczne po raz drugi znalazł się w prestiżowym i ogólnopolskim rankingu Diamentów Forbesa. Kolejna nominacja jest wyróżnieniem i niewątpliwie ogromną motywacją do dalszego rozwoju. Diamenty Forbesa są też dowodem na słuszność obranej przez firmę Ekspert strategii rozwoju, która związana jest także z pozyskiwaniem coraz większej liczby klientów.Diamenty Forbesa 2010

Jesienią 2010 roku Ekspert znalazł się na liście polskich przedsiębiorstw, które najszybciej zwiększają swoją rynkową wartość i został uhonorowany Diamentem Forbesa 2010. Spośród przedsiębiorstw, które w latach 2007-2010 najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość firma Ekspert znalazła się na 43 miejscu w kategorii firm na poziomie przychodu 5 - 50 mln w PLN w województwie zachodniopomorskim. Lista Diamentów Forbesa opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej zarówno wyniki finansowe, jak i wartość ich majątku. Dzięki temu umożliwia zmierzenie potencjału przedsiębiorstw, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.

   

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl