Producenci
Opcje przeglądania

Podstawą sprawnej obsługi klienta są niezawodne i nieskomplikowane w obsłudze kasy fiskalne. W naszym asortymencie znajdziesz nowoczesne kasy fiskalne przeznaczone do sprzedaży stacjonarnej, jak i przystosowanej do pracy przenośnej.

Małe i mobilne kasy fiskalne  - są to najmniejsze, bardzo poręczne urządzenia przystosowane do bezprzewodowej pracy w terenie lub w punktach handlowych oraz usługowych o niewielkiej powierzchni sprzedaży. Mobilność, niewielkie gabaryty i ergonomiczna budowa sprawiają, że doskonale sprawdzają się w placówkach służby medycznej, kancelariach prawnych i ruchomych punktach handlowych. Ich dużym atutem jest to, że zapewniają prace bez konieczności częstego podpinania ich do zewnętrznego źródła zasilania.

Średnie kasy fiskalne - używane w stacjonarnych placówkach o średnim i dużym natężeniu ruchu klientów. Urządzenia z tej kategorii są również najczęściej wybierane przez klientów z branży spożywczej.

Systemowe kasy fiskalne - najbardziej zaawansowana grupa kas fiskalnych. Urządzenie te przeznaczone są dla dużych sklepów i supermarketów. Posiadają najbardziej rozbudowane funkcjonalności i pozwalają stworzyć elastyczny system kasowy.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl