O firmie

Jesteśmy częścią Grupy Ekspert, która od ponad 20 lat jest jednym z największych dostawców oprogramowania klasy ERP w Polsce oraz dedykowanych, mobilnych aplikacji. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania informatyczne dla ponad 5 000 klientów z branży produkcyjnej, usługowej i handlowej na terenie całej Polski.

Od 1993 roku jesteśmy wiodącym w Szczecinie i okolicach dostawcą rozwiązań fiskalnych wspomagających prace handlu i usług. Oferowane przez nas urządzenia fiskalne produkowane są przez jednego z największych polskich producentów i liderów w branży – Posnet. Jesteśmy też jego jedynym przedstawicielem regionalnym w zachodniopomorskiem.

Posiadamy szeroką ofertę kas i drukarek fiskalnych, począwszy od najmniejszych urządzeń mobilnych, poprzez urządzenia dla małych i średnich punktów handlowo-usługowych, a na kompleksowych rozwiązaniach systemowych dla supermarketów kończąc. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe kas i innego sprzętu fiskalnego. W razie potrzeby dojeżdżamy do klientów. 

Zaufało nam setki klientów, wśród których są duże i średnie jednostki handlowe z różnych branż, placówki służby medycznej, instytucje użyteczności publicznej oraz apteki, salony fryzjersko-kosmetyczne, warsztaty samochodowe i cała gama drobnych firm, których nie sposób wymienić.

Wśród naszych klientów znajdują się np.:

klienci ekspert systemy informatyczne

Dzięki różnorodności wyselekcjonowanych produktów nasza oferta jest kompleksowa i dostosowana pod wymagania klientów z różnych branż. Pamiętaj też, że kupując kasę wiążesz się bezpośrednio z serwisem. Dlatego tak ważne jest, by Twoi serwisanci byli niezawodni i służyli Ci szybką pomocą. Wybierając Ekspert Kasy Fiskalne masz pewność, że zawsze otrzymasz profesjonalne i szybkie wsparcie naszych serwisantów, którzy w razie potrzeby dojadą do Twojej firmy.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl