Czas na gastronomię – kasy online dla gastronomii i hoteli

Kasy fiskalne z elektronicznym lub papierowym zapisem kopii odchodzą powoli do przeszłości. Ustawa z 15 marca 2019 r. jasno zarysowuje kierunek zmian i informuje o tym, że już za kilka lat niemal wszyscy będziemy korzystać z kas fiskalnych online. Branżę gastronomiczną te zmiany dotkną jednak zdecydowanie szybciej

Gastronomia w świecie online

1 stycznia 2021 roku to data istotna dla całej branży gastronomicznej i hotelarkiej. To właśnie od tego dnia w życie wchodzą nowe przepisy, na mocy których przedstawiciele tej grupy przedsiębiorców są zobligowani, aby korzystać z kas online


Pamiętaj, że kupując kasę fiskalną online, można liczyć obecnie aż na 90% ulgi, co oznacza zwrot nawet w kwocie 700 złotych


Mają na uwadze powyższe, należy pamiętać, że usługi związane z wyżywieniem, świadczone przez stacjonarne placówki gastronomiczne, w tym również sezonowo, można ewidencjonować przy użyciu dotychczasowych kas fiskalnych jedynie do 31 grudnia 2020 roku. Dzień później obowiązywać już będą zaktualizowane przepisy, a niezastosowanie się do ich wytycznych może implikować dotkliwymi karami.

JAKĄ KASĘ ONLINE WYBRAĆ?

Odpowiedź na to pytanie jest nieco złożona, ponieważ przy jej udzielaniu, należy wziąć pod uwagę cały szereg czynników. Pomyśl: 

  • Czy działalność jest prowadzona w sposób mobilny czy stacjonarny
  • Jakie warunki panują w miejscu obsługiwania kasy
  • Korzysta z niej jedynie właściciel czy też używają jej między innymi kelnerzy? 

Odpowiedzi na te przykładowe pytania pozwolą nam trafnie zidentyfikować Twoje potrzeby i pozwolą dobrać idealne urządzenie do ich zaspokojenia. 

URZĄDZENIA ONLINE POLECANE BRANŻY HORECA 


DRUKARKA FISKALNA Thermal XL2/HD ONLINE 

MECHANIZM DRUKUJĄCY "WRZUĆ I DRUKUJ"

Mechanizm papieru typu „drop-in - wrzuć i drukuj” gwarantuje łatwą obsługę i wydajną pracę.

FAKTURA FISKALNA

Drukuj faktury bezpośrednio z drukarki  oraz zapisuj w formacie JPK zgodnie z wymogami rozporządzenia.

DWIE SZEROKOŚCI PAPIERU DO WYBORU

Możesz kupić papier w dwóch szerokościach – 57 lub 80 mm.

 

KASA FISKALNA TRIO ONLINE

PROSTA W OBSŁUDZE

Intuicyjna i łatwa w obsłudze. Posiada niezbędne funkcje do prowadzenia sprzedaży.

SOLIDNA

Solidna i wytrzymała drukarka ONLINE w mocnej obudowie. Odporna na wstrząsy. 

MODUŁOWOŚĆ - ŁATWOŚĆ ROZBUDOWY

Możesz od razu zdecydować się na docelowy wariant urządzenia bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełniać jego funkcjonalność.

 

KASA FISKALNA TEMO ONLINE

MAŁA I MOBILNA

Poręczna o wyjątkowo małych gabarytach i wadze. Wszędzie ją zmieścisz. 

WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA

Solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów i dbałość o detale to cecha charakterystyczna wszystkich urządzeń Posnet.

WYDAJNY AKUMULATOR

Zastosowanie litowo-jonowego akumulatora o dużej pojemności dodatkowo zabezpieczy urządzenie podczas pracy w terenie.

 

KASA FISKALNA ERGO ONLINE

OPORNA NA ZACHLAPANIE KLAWIATURA

Konstrukcja urządzenia chroni kasę przed zabrudzeniami i zachlapaniem. 

PARAGON W TRYBIE BLOKOWYM

Cały paragon drukowany jest dopiero po jego zatwierdzeniu. To bardzo wygodne, ponieważ Twój kasjer ma możliwość podglądu i w każdym momencie edycji poszczególnych pozycji paragonu na wyświetlaczu jeszcze przed jego wydrukowaniem.

KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA

Urządzenie posiada interfejsy do komunikacji bezprzewodowej. W zależności od modelu jest to WiFi lub USB.

 

OPINIE

 

„Pracujemy na kasie fiskalnej Posnet Ergo. Ogromny plus za intuicyjność obsługi, solidne wykonanie i niewielkie gabaryty. Na tą chwilę nie posiadamy systemu POS więc bardzo często korzystamy z  funkcji raportów w oparciu o grupy produktowe.  Dzięki temu możemy sprawdzić jakiego rodzaju kawy i ciasta nasi klienci wybierają najczęściej. Świetny kontakt z firmą Ekspert, zawsze bardzo pomocni i na bieżąco z nowymi przepisami" – Katarzyna Szmiłyk, Kisiel

 

„Wybór drukarki Posnet Thermal X2 Online poprzedzony był wnikliwą analizą. Zależało nam na drukarce, która będzie bezproblemowo integrować się z naszym POSem. Wygodna, poręczna i nie zajmująca dużo miejsca. Możemy też zawsze liczyć na szybkie wsparcie ze strona Eksperta! Polecamy". - Adam, Założyciel kawiarni Alternatywnie

 

DLACZEGO MY

PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA 

Od 1993 roku jesteśmy wiodącym w Szczecinie i okolicach dostawcą rozwiązań fiskalnych wspomagających prace handlu i usług. Naszymi klientami jest setki klientów, wśród których są duże i średnie jednostki handlowe z różnych branż, placówki służby medycznej, instytucje użyteczności publicznej oraz apteki, salony fryzjersko-kosmetyczne, warsztaty samochodowe i wiele innych. 

WSPÓŁPRACA Z LIDERAMI

Oferowane przez nas urządzenia fiskalne produkowane są przez jednego z największych polskich producentów i liderów w branży – Posnet. Jesteśmy też jego jedynym przedstawicielem regionalnym w zachodniopomorskiem.

ZAWSZE NA CZASIE Z PRZEPISAMI

Dzięki współpracy z liderem branży fiskalnej jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi przepisami prawa związanymi z branżą fiskalną i jej wymogami. Oferowany przez nas sprzęt jest zawsze zgodny z obowiązującym prawem.  

PODPOWIADAMY I SERWISUJEMY

Dobieramy odpowiednie urządzenie fiskalne w  zależności od Twoich potrzeb i branży. Wybierając naszą firmę masz pewność, że zawsze otrzymasz profesjonalne i szybkie wsparcie naszych serwisantów, którzy w razie potrzeby dojadą do Twojej firmy.

 

NASZ PAKIET

Oferujemy Ci GRATIS

  • fiskalizację
  • programowanie
  • szkolenie 

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz nasz poradnik jak kasa fiskalna będzie dla Ciebie odpowiednia. 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl